İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

üç buçuk atmayacak arkadaşlar aranıyor

E

echo

Misafir
http://www.youtube.com/watch?v=YTEshwPppFM&search=exorcism

bilmiyorum kaç kişi izledi veya izleyebilecek.ben ilk izlediğimde çok korkmuştum hala korku içerisindeyim.bidahada izlemedim bu video yu :D

uyarı video insanlarda yanlış psikoloji oluşturabilir.uyarmadı demeyin

şimdi vaktim yok akşama doğru videonun içeriğini ve kızın neler yaşadığını anlatacam.bilen birne sordum ilginç şeyler söyledi.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Videoyu izledim.Bana göre burada fazla korkunçluk yok asıl insanı ürküten kızın tipi gerçekten çok değişik gözleri var.O yüzden biraz korkutucu gözüküyor.

Bu arada arkadaşlar bu konu +15 olmuş ona göre yaşınız daha ufaksa izlemeyin.

E

echo

Misafir
olayın perde arkasını bi bilseniz daha korkarsınız :D

bu kız ismini vermek istemediğim bi varlığın etkisinde.varlık elinde bi objeyle bekliyor(taş vs.).eğer tekrar edilmesi gereken şeyleri söylerse kafasını bu obje ile ezeceğini söylüyor.kızcağızda ilüzyonun etkisiyle zor şahadet getiriyor zaten. dikkat edin biraz daha iyi izleyin :D

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende cin çıkartma seansı olduğunu anlamıştım.Ancak işte seninde dediğin gibi sanırım sözleri anlamak gerekir.

E

echo

Misafir
bitane daha var o da ilginç onu arıyorum şimdi bulunca ekliyeceğim

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allah gercekten kimsenin basına vermesin arkadaslar cok korktum valla yaw

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayır'da Şer'de Ondan. Hayırlı bir yaşam ihsan eylesin bizlere :(

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Vidioya almak gereksiz birşey ben onu anlamadım?? Amaç neymiş ki?

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bu tür şeyler sizlerin de bildiği gibi gerçektir.
Bu tür şeylerin genelde inançsız insanların başına geldiği söylense de her insanın başına gelebilir. Genelde çöp tarzı şeylerin üstünde karanlıkda basıldığı anlarda ( halk arasında kel yere bastı da denilir ) da gelebilir.. Onun dışında bir cinin size aşık olması neticesinde de gelebilir.. Farklı sebeplerle de başınıza gelebilir.

Burada önemli olan şey bu gibi durumlara maruz kalmadan önce her gün yapmamız gereken şeyler vardır. Sadece bunlar için değil her türlü kötülükten şerden uzak kalabilmemiz için belli dualar okumamız gerekmekte. Bunlardan size örnek vereyim. Acizane tavsiyem sabah kalktığınızda ve gece yatarken şu 5 sureyi okuyup yatarsanız her türlü kötülükten emin olabilirsiniz.

1-Fatiha Suresi
2-İhlas Suresi (kulhu)
3-Nas (Nazar ve Cinlerden Korunmak İçin Gönderilmiştir)
4-Felak (Nazar ve Cinlerden Korunmak İçin Gönderilmiştir)
5-Ayetel Kürsi (Her türlü korku için okunabilir)

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hakanizm' Alıntı:
Arkadaşlar bu tür şeyler sizlerin de bildiği gibi gerçektir.
Bu tür şeylerin genelde inançsız insanların başına geldiği söylense de her insanın başına gelebilir. Genelde çöp tarzı şeylerin üstünde karanlıkda basıldığı anlarda ( halk arasında kel yere bastı da denilir ) da gelebilir.. Onun dışında bir cinin size aşık olması neticesinde de gelebilir.. Farklı sebeplerle de başınıza gelebilir.

Burada önemli olan şey bu gibi durumlara maruz kalmadan önce her gün yapmamız gereken şeyler vardır. Sadece bunlar için değil her türlü kötülükten şerden uzak kalabilmemiz için belli dualar okumamız gerekmekte. Bunlardan size örnek vereyim. Acizane tavsiyem sabah kalktığınızda ve gece yatarken şu 5 sureyi okuyup yatarsanız her türlü kötülükten emin olabilirsiniz.

1-Fatiha Suresi
2-İhlas Suresi (kulhu)
3-Nas (Nazar ve Cinlerden Korunmak İçin Gönderilmiştir)
4-Felak (Nazar ve Cinlerden Korunmak İçin Gönderilmiştir)
5-Ayetel Kürsi (Her türlü korku için okunabilir)

Kel bastı olayını daha önce hiç duymamıştım.Ama bende dediklerine katılıyorum.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kel yere bastı dan kasıt şudur ;
Kel yer, pis yer manasındadır. Bu çöplük olabilir benzeri birşey olabilir. Çünkü her ne kadar garip gelse de onların yaşadıkları yerler genelde pis yerlerdir.

Bu sebeple gece özellikle karanlıkta ve çok tenha bir yerde yürürken de dikkatli olmak gerekebilir.

Bir arkadaşım kimsenin olmadığı bir ormanda gece tek başına karanlıkta yürürken bir çakmak çakıyor.. O anda bir cin çarpıyor bunu. Peki bu ne demektir? Genelde cin çarpan kişilerin ağızları sola veya sağa kayabiliyor.. Başka yerlerden de duyduğum için biliyorum böyle bir anda da yapılması gereken şey ayağınızdaki ayakkabıyı çıkartıp belirli birkaç sureyi okuyup tam kayan tarafa ters yönde ayakkabıyı vurmanız gerekiyormuş :) Tamam itiraf ediyorum son cümlelerim garip ve komikti. Ama inanın onlar da gerçek.. Bu konuları insanlar pek konuşmazlar. O sebeple fazla duyulmuyor. Bir ara KanalD ekranlarında "Sınır Ötesi" adında bir program vardı. Hep bu tür yaşanmış olaylara yer verirdi. Berna Laçin sinir kırizi geçirince programı kapattılar : )

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hakanizm' Alıntı:
Kel yere bastı dan kasıt şudur ;
Kel yer, pis yer manasındadır. Bu çöplük olabilir benzeri birşey olabilir. Çünkü her ne kadar garip gelse de onların yaşadıkları yerler genelde pis yerlerdir.

Bu sebeple gece özellikle karanlıkta ve çok tenha bir yerde yürürken de dikkatli olmak gerekebilir.

Bir arkadaşım kimsenin olmadığı bir ormanda gece tek başına karanlıkta yürürken bir çakmak çakıyor.. O anda bir cin çarpıyor bunu. Peki bu ne demektir? Genelde cin çarpan kişilerin ağızları sola veya sağa kayabiliyor.. Başka yerlerden de duyduğum için biliyorum böyle bir anda da yapılması gereken şey ayağınızdaki ayakkabıyı çıkartıp belirli birkaç sureyi okuyup tam kayan tarafa ters yönde ayakkabıyı vurmanız gerekiyormuş :) Tamam itiraf ediyorum son cümlelerim garip ve komikti. Ama inanın onlar da gerçek.. Bu konuları insanlar pek konuşmazlar. O sebeple fazla duyulmuyor. Bir ara KanalD ekranlarında "Sınır Ötesi" adında bir program vardı. Hep bu tür yaşanmış olaylara yer verirdi. Berna Laçin sinir kırizi geçirince programı kapattılar : )

Hım korkutucu orman pis değildir gerçi ama? Allah böyle şeyleri kimsenin başına getirmesin.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne yazık ki internette böyle kaynağı belli olmayan bir sürü senaryo var ve çoğu da gerçekdışı.

Bence her gördüğünüze inanmayın derim. Çok olay gördüm internette ve çoğununda düzmece olduğunu gördüm, bazı istisnalar var tabii.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5