İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücret ile script yazdızmak istiyorum.

peace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zazzle.com sitesinde olduğu gibi bir php script yazdırmak istiyoruz. Zazzle.com daki gibi çok geniş bir portföye sahip olması gerekmiyor. Fiyat ve detaylar hakkında konuşmak için ilgilenen arkadaşlar lütfen PM atsınlar. Tekliflerinizi bekliyorum.
Zazzle.com adresindeki gibi bir printing scripti. Sanırım AJAX ile desteklenmiş. Siteyi dolaşırsanız konuyu daha iyi alayacaksınız. Create product linkinde denemeler yapabilirsiniz.

Özetle; ziyaretçi bir t-shirt almak istiyor ama baskısını kendi bilgisayarındaki resimi yukleyerek yapıyor, resmi t-shirt üzerinde istediği yere sürükleyebiliyor. T-shirt ün üzerine istediği yazıyı yazabiliyor vs..Yaptığı her değişiklikte fiyat ta otomatik değişiyor vs..vs.. Konu ile ilgili yeterli bilgiye sahipseniz buyrun görüşelim. Teşekkür ederim. Mesajınızı bekliyorum.

peace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.spreadshirt.com sitesindeki de baya bi güzelmiş. spreadshirt.com sitesindekide olabilir. Yapabilecek arkadaşları halen arıyorum.. lk-media.de adresindeki scripti gördüm 350$ a satıyorlar fakat bana biraz basit gibi geldi. spreadshirt.com tasarım ve işllev açısından daha düzenli.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5