İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücret karşılığı seo uyarlaması yapabilecek

macellan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PHP-Fusion'a SEO uyarlaması yapabilecek arkadaşların özelden ulaşmaları rica olunur.

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selim61 full olarak seo uyumlu yaptıgın bır sıte varsa banada pm atabılır mısın :) site adresi ile birlikte

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şoyle ki destek sitelerinde yapılan anlatımlarda sadece articles.php icin seo uyarlanması yapılmıstır yanı news.php icin yapan yok 1-2 kişi var sanırım onlarda olayı anlatmadılar
eklenen haberlerde seo uyumlu olarak .html ile bitsin resim galerisindeki resimlerde yani tamdan kastım buydu benim :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
şoyle ki destek sitelerinde yapılan anlatımlarda sadece articles.php icin seo uyarlanması yapılmıstır yanı news.php icin yapan yok 1-2 kişi var sanırım onlarda olayı anlatmadılar
eklenen haberlerde seo uyumlu olarak .html ile bitsin resim galerisindeki resimlerde yani tamdan kastım buydu benim :)

PHP-Fusion versiyonun nedir diye sormuştum :D

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
http://rapidshare.com/files/7241756/searchenginefriendlymod0.9.0_237_.zip
MOD Title: Search Engine Friendly Static URL
MOD Description: Makes PHP-Fusion site to be search engine friendly with static URLs

sayfaları html uzantılı değilde php yapıyor mesela articles.php?cat_id=1 yerine articles-1.php böyle , boş zaman bulursam html ye çeviririm gözlerimden uyku damlıyor.
kolqay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5