İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretli Ar-Ge ve SEO Ekibi Alınacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grafi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Forumumuz Olan Weeb's SEO ve AR-GE Ekibi Alınacaktır.

AR-GE Ekibinde Geliştirdikleri Sistem veya Sistemlere Göre Ücret Alacaklardır.

SEO Ekibi İse Ziyaretci ve Üyelere Ücretli SEO Hizmeti Vererek Ek Gelir Elde Edeceklerdir.

Ekibe Katılmanız İçin AR-GE Ekibine Katılmak İsteyen Üyelerimiz Weeb's Suanda Mevcut Olan Servislerine En 2 Adet AR-GE Projesini PM İle Bana İletecektir.

SEO Ekibi İse Bugüne Kadar Yapmış Oldugu SEO Hizmeti İle Referanslarını PM İle İleteceklerdir.

Hayırlı Forumlar

BAŞVURU

NOT:Alımlar Weeb's.NET Üzerinden Yapılıcaktır.

Grafi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ne üzerine çalışacak ar-ge ekibi?

Projelerimizi Geliştirecek ve Piyasada Analiza Yaparak Proje Üretecek Projelerin Hepsinde AR-GE Ekibinin İmzası Olacak ve Projeden Elde Edilen Kazancın %50 Projeyi Geliştiren Ekibe Ayrılıcaktır.

Extrada Her Proje İçin Ödeme Alacaktır

lbrk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bir web şirketimisiniz ben açıkçası anlayamadım forum diyorsunuz forumda ne projesi olur?

Grafi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bir web şirketimisiniz ben açıkçası anlayamadım forum diyorsunuz forumda ne projesi olur?

Hocam Web Şirketi Değiliz

Fakat Forumda İçinde Şuanda Alt Projelerimiz Mevcut

Link Kısaltma Servisi
Mail Servisi vs. Bunlar İçin AR-GE ekibi Arıyorum

Ayrıca SEO Ekibi İse Forum içinde üyelerimizin SEO Hizmetlerini Vereceklerdir.Ücret İle Bende Extra Firmaların İşlerini Paslaşma Yapacagım.

Bu Nedenle Hem Ar-Ge Hemde SEO Ekibi Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi