İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretli Arkadaşlık Sitesi Yapılacaktır (Ciddi Olanlar Lütfen)

musduzen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İçerisinde normal, silver, gold, üyeliğin bulunduğu arkadaşlık sitesi için calışma ına ihtiyac duymaktayım gercekten ciddi olan ücret karşılığında bu işi yapabilecek kredi kartı sistemini kurabilecek daha önce kredi kartı sistemi kurmuş deneyimi olan ve sitedeki sorunlara destek verebilecek güvenliğinden sorumlu olacak ucuk bir fiyat istemeyen arkadaşla çalışmak isterim.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence bütçeni belirt çünkü 200 YTL'ye de uçuk diyebilirsin, 5000 YTL'ye de...

musduzen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu konuda özelden fiyat tekliflerini bekliyorum ucuk olmamak kaydı ile her türlü güvence verebilirim.

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Söylemiş olduğuz herşeyi yapmış birisi olarak...
Beklentilerinizi bilmek isterim. aklınızdakileri tam olarak yazarsanız (isterseniz PM isterseniz buraya) Size fiyat geçebilirim.
Saygılar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kredi karti sistemiyle webmasteri pek iliskilendirme bence. Turk bankalarindan sanal pos alman icin gidip gorusmen lazim, ayda 5 milyar ciro isteyen bankayla da karsilasirsin, 2 yillik normal pos kullanimi isteyen bankayla da. Bunun disinda online is goren 2checkout gibi sistemler var ama tavsiye etmem (yurtici satislar icin).

Once kredi karti sistemini halledip sonra siteni yaptirmani oneririm.

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam

mask msn adresin varmı? özel den atarmısın. ben mesaj atamıyorum

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sessizliktr msn adresimi PM attım ama gitmedi sana
Bir daha deniyorum
Galiba kotan dolmuş

sessizliktr has exceeded their stored private messages quota and can not accept further messages until they clear some space

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5