İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretli E-Ticaret Teması Yaptırmak istiyorum

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Sinshop teması kullanmaktayım yanlız temanın çok eksiği var.Ücretli bir e ticaret teması yaptırmaya karar verdim yapacak arkadaşlar eğer varsa bir demoyla örnek verebilirse sevinirim maximum bütçem 50 tldir sitedeki ödeme şekilleri sadece ptt kargo ile kapıda ödeme ve banka havalesi olacaktır. herşeyini yapacak kuracak babayiğit aranıyor :)

neticaret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısı Neticaret2in e-ticaret paketlerini inceleyebilirsiniz.
google'da Neticaret yazarsan web sitelerine ulaşabilirsin.

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bütcem sanırım sizinkileri karşılamaz 50 tl bütçem var forum iyinette 30 tlye bir tema gördüm ancak pekte güzel değil

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam çok teşekkürler ama bende bu temayı kullanmaktayım yanlız yaptığımız arkadaş tam Türkçe olmadığından ve tamda çalışmadığından kabul etmiyor yinede çok çok çok sağolun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5