İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

(Ucretli) Mekan ve Etkinlik Rehberi Sitesi Yaptirilacak.

baran75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
Mekan ve etkinlik rehberi sitesi yaptirmak istiyorum.
http://fesmekan.mynet.com/ benzeri ozelliklerle.

Hazir bi cms kullanilabilir ve yada kendiniz yazabilirsiniz.

Detaylar icin bana ulasin.

surzal1453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilgilenen arkadaş aynı doğrultuda bana da pm atabilir. mekanist sitesi de baz alınabilir...

gr33n00

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler yapılır yapılmasınadaaa.. size pm atılıyor olumlu veya olumsuz dönüş yapılmıyor ??

baran75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ilk defa bir forumdan is teklifi sunuyorum. Donus vermiyenler oluyor olabilir forumlarda bilmiorum. Yaptirmak isedigim bi is eger vakit harcayip cevap veren kisilere olumlu veya olmumsuz donus yaparim tekliflere acigim.

surzal1453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baran arkadaşın lafı bana yazarkafe dışında verdiğim tüm ilanlara geri dönüş yaptım ve arkadaşlarla çalışmaya başladık sadece onda geri dönüş yapmadım onda da daha istediğim düzeyde teklifler gelmedi. gelen ilk teklifte hemen olur yada olmaz diyemem birkaç teklif gelecek değerlendirecem ki olumlu yada olumsuz dönebileyim. siz mağazaya girince ilk gördüğünüz elbiseyi mi alıyorsunuz? ki 1000-5000 arası elbise ben henüz giyemedim açıkçası...

baran75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belki arkadas bi cok bu tarz vaka yasadigindan dolayi boyle diyordur. sanal ortamdayiz hic kimse bi sorumluk tasimiyor karsilikli bir kontak yok. Ama her ihtimalde cevap veren arkadaslara ilgilendiklerinden dolayi degerlenirilip donus yapilmali tabi ilk teklif diger teklifler degerledirilmeden kabul edilemez sektor cok karisik :) fiyatlar verilen hizmetler bence dikkatli olmak degerlendirmek sart

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5