İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretli Mp3 Script php yazacak arkadaş

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Ücreti karşılıgında kullanışlı, aşırı trafik kaldırabilecek güzel bir Mp3 scripti yazdırmak istiyorum.
Bu yazdıracagım script bana özel olmalı. Yani ben scripti aldıktan sonra aynı scripti baska sitede gormek istemiyorum. Scripti yazacak arkadasın siteside buna dahil (varsa yani).
Scriptte Ornegin Gulsen Sakıncalı Mp3 indirilecekse indirme sayfasının title'sinde Gulşen Sakıncalı Mp3 yazmalı. Mümkünse sayfa adresi Gulsen-sakincali.php / .html olabilir. (Olursa çok iyi olur)
Admin panelinden Nuke gibi Mp3'un URL sini ve adını yazarım. Sanatcıları bastan eklerim. Listeden sanatcıyı secerim. Dosya boyutu felan yazmaya gerek yok. Ek olarak Reklam yonetimi istiyorum. Reklam yonetimi derken banner ekleme kaldırma.. Banner istatistigi felan gerekmez. Sitenin en altına alt.php include edilmeli. Yani tasarımda istiyorum denilebilir.. neyse ilgilenen arkadaşlar lütfen özel mesaj göndersinler ücrette anlaşırız yeterki profesyonel bir sistem olsun
.. yazı forumdan alıntı .

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.muzikalani.com istedigin ozellikler mevcut script asp istersen bu tarz kullanisli sana ozel bir mp3 scripti yazabilirim. Ama dedigim gibi ASP ...

Iyi calismalar...

D

[DeviL]

Misafir
1000 Euro Ya Sıfırdan Bir Mp3 Scripti Yazabilirim Size Uygunsa Pm Atın.

T

Teddy

Misafir
isterseniz www.klarnet.net olarak kullandığımız eski scripti komple size devredebilirim. yenisini vereyim dicem ama, bende de "başkasında olmamalı" takıntısından var:)

site hem türkçe, hem de ingilizce. bir şarkı ekleyince her iki dilde de ekleniyor. default olarak ingilizce açılıyor, browser ve ülke koduna göre türkçe'ye yönlendiriliyor. şarkı isimleri ise gülşen--of_of_bedava_mp3_indir.htm ve gülşen--of_of_free_mp3_downloads.htm şeklinde oluyor. böylece her iki dilde de indeksleniyor google tarafından...

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
scriptin piyasa fiyatı bence 200 Euro civarı bence..
istedigin ozellikler hic de extreme diil...

php de iyi olan birinin hazırlamasi da 4 saatten fazla sürmez diye dusunuyorum..

ancak bu saydıgın ozellikler cok genel..

yani piyasadaki hemen her scriptte bunlar var + başka ozelliklerde var.. "sadece ben de olsun " kısmı tasarım icin fln mı?

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000 EURO Degil ...
200 EURO Degil ...

200 YTL 'ye istedigin ozelliklerde ASP sini yazabilirim istedigin ek bir ozellik varsa onlarida beraberinde ...

Iyi calismalar...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dusurun iyice fiyati bence arkadas en dusuk kim teklif ederse ona yaptiracagim dese daha iyi olurdu, piyasanin icine ediyorsunuz resmen

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5