İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretli Mp3 Script Yazdıracagım...

Q

QuicK

Misafir
Merhaba.
Ücreti karşılıgında kullanışlı, aşırı trafik kaldırabilecek güzel bir Mp3 scripti yazdırmak istiyorum.
Bu yazdıracagım script bana özel olmalı. Yani ben scripti aldıktan sonra aynı scripti baska sitede gormek istemiyorum. Scripti yazacak arkadasın siteside buna dahil (varsa yani).
Scriptte Ornegin Gulsen Sakıncalı Mp3 indirilecekse indirme sayfasının title'sinde Gulşen Sakıncalı Mp3 yazmalı. Mümkünse sayfa adresi Gulsen-sakincali.php / .html olabilir. (Olursa çok iyi olur)
Admin panelinden Nuke gibi Mp3'un URL sini ve adını yazarım. Sanatcıları bastan eklerim. Listeden sanatcıyı secerim. Dosya boyutu felan yazmaya gerek yok. Ek olarak Reklam yonetimi istiyorum. Reklam yonetimi derken banner ekleme kaldırma.. Banner istatistigi felan gerekmez. Sitenin en altına alt.php include edilmeli. Yani tasarımda istiyorum denilebilir. Tasarımı ben gelistirebilirim. Kabataslak birseyde olabilir. Bir kac ince detay daha olabilir. Aklıma gelirse buraya yazarım.
Fiyatlarınızı buraya yazarsanız sevinirim..
Sistem php olacak.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ne kadar zaman verebiliyorsun? Haziran sonu gibi teslim etmek uzere 300 USD'a bu sistemi hazirlarim, tasarim cok temel olur, skin-uyumlu yapilir, istersen dizayn ogeleri eklersin.

Q

QuicK

Misafir
Angelo' Alıntı:
Ne kadar zaman verebiliyorsun? Haziran sonu gibi teslim etmek uzere 300 USD'a bu sistemi hazirlarim, tasarim cok temel olur, skin-uyumlu yapilir, istersen dizayn ogeleri eklersin.
Üzgünüm Haziran sonuna kadar bekleyemem.

Xkara : Site istemiyorum. Site isterseniz ben size satabilirim ;)
Bana script lazım.

Son olarak script icin birisi ile anlastim gibi birsey. Kesin olarak anlasmadik. Siz yinede tekliflerinizi yazabilirsiniz. Eğer olmazsa birseyler yapacagız artık.

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site satılık değil script satılık...

Q

QuicK

Misafir
1 ) Mesajında Mp3-sitesi.com satılıktır yazıyor.
2 ) Benim mesajımda script sadece benim sitemde olacak yazıyor.
3 ) 2. yazdıgıma baglı olarak scriptin baska sitede olmamasını istiyorum. Ne yazıkki bu konuda güvenebilecegim en son kişisiniz. Malüm itiraf scriptiniz w*r*z sitelerde number one ;)
4 ) Yukarda sıraladıgım 3 satırı okuyun :)

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. Sadece öneri
2. Script sadece senin olmuyacaktır bu konuda haklısın
3. İtiraf scriptini kimseye başkasına satılmıyacağı konusunda vaad verilmedi verilemez. O paket yazılımdır. Ve satıştanda kalktı.
4. Eğer istersen özel olarak yazılım geliştiririz. Ama lütfen güveneceğim son kişisiniz'i bizi tanımadan söylemeyiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5