İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretli script yazılır [acil]

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar paraya ihtiyacım var, ücretli olarak script yazabilirim. İlgilenenler MSN: [email protected],,

İstekler doğrultusunda, bana uyan ilk scripti bu geceden itibaren yazmaya başlayıp bitiricem. Kendi işlerim de var ancak işlerimi bırakıp bu script i yazıcam. Lütfen ciddi şekilde ilgilenenler MSN e eklesin.

ylmz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn de yoktun, bana dippas.com benzeri bir toplist listesi scripti ne zaman ve ne kadara yazarsın? ii çalışmalar..

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha önceki çalışmalarından referanslarını gösterebilir misin?
aynimahalle.com, ikincibahar.com, 80630.com tarzı community scripti ne kadar zamanda ve ne kadara yazarın ortalama?

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ylmz : Toplist scripti için 300 milyon lira istiyorum, tasarımda bunun içine dahil.

Desix : Daha önce kendi küçük programlcıklarımdan başka büyük bir iş içine girmedim. Kendim için mp3 script i hazırlıyorum bu wakitlerde. Hostuma atıp size referans olarak gösterebilirim.

İstediğin gibi dawetiyeli bir script senin için hazırlayabilirim. 250 peşin (küçük bir demo gösterdikten sonra), 250 bittikten sonra. Ama tasarımı eklemeden.

X

XhanDros

Misafir
1 adet referans(!) gösterirsen istediğin fiyata istediğin bir script yazdıracağım.Referans olarak yaptığın ufak scriptlerde olabilir hatta mümkünse burada göster..

He yok işim gücüm vardı yapamadım deme , herşey yavaş yavaş oturur , beynine PHP & mySQL bilgisi 1 gün içinde enjekte edilemez..Site yapmasan bile yazdığın ufak scriptler vardır değil mi ?

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen beni tanıyomusunda ileri geri konuşuyosun. Herşeyden önce adam ol. Herşeyden önce saygılı ol. Senin gibi adama(!) trilyona bile script yazmam.

beynine PHP & mySQL bilgisi 1 gün içinde enjekte edilemez

Yaşın kaç başın kaç, iki satır php bilginle artistlik yapma. Kimsenin ne olduğunu bilemessin.

Arkadaşlar host işini halledicem, demo göndericem.

X

XhanDros

Misafir
// iş(!) etiğine uygun olmadığı için düzenledim.Ama "adam ol" tarzı ithamlar hoşuma gitmedi açıkcası.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
XhanDros' Alıntı:
Kazıklanmak isteyen varsa arkadaşa başvurabilirler..

sanıyorum scirpt yaptırmak gibi bir düşünceniz yok.

eğer siz de yapıyorsanız bu işi lütfen yeni bir başlık açın.

eğer sadece insanları uyarmak istiyorsanız o zaman bildiğiniz bir olumsuzluk varsa bu kişi ile ilgili bunu yeni bir başlıkta duyurabilirsiniz, bu başlığı sabote etmeyin lütfen.

eğer sadece insanlara dikkatli olmaları konusunda genel bir uyarı yapmak istediğseniz bunu da yeni bir başlık açarak yapabilirsiniz.

NOT: bu başlığı açan kişiyi tanımam, tabii ki script yazdıracak kişinin tanıması ve bu konuda dikkatli olması gerekir. Ancak, amacı bu tür ilanları sabote etmek olan mesajlara izin veremem.

Saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5