İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ücretli site yaptıracağım.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Daha önce arkadaşlık sitesi yapacak birini arıyordum ve buldum. Şimdide bir edebiyat sitesi yaptıracağım. Site yaptırdığım kişiler dolu olduğu için bu sefer farklı bir arkadaşa yaptıracağım.

Site php olacak
Sitede şiirler hikayeler üyelik yorumlar özle mesajlaşma vs. olacak.

Site yapımı bittiğinde ödeme yapılacak. Ödeme kısmında kesinlikle yanlışımız olmaz. Siteyi yapacak arkadaşa referanslarımız gösterilecektir zaten.

Site başka sitelerde kullanılan hazır scriptten oluşmayacak.

Son olarak verebileceğimiz ücret 100 $ olacaktır.

Saygılarımla...

P

postmodern

Misafir
100$ a falan arkadaşlık sitesi ve böyle edebiyat sitesi vs. yapabilecek arkadaşlar varsa ( balon olmasın lütfen ) banada özel mesaj atsın lütfen.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaslık sitesi için ücret 100 $ değil tabiiki. Sanırım yazdığımı yanlış okudunuz. Sadece edebiyat sitesi için önerdiğim fiyat 100 $ 'dır.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Site php olacak
Sitede şiirler hikayeler üyelik yorumlar özle mesajlaşma vs. olacak

Bu özelliklerin hepsi php nukede mevcut biliyorsunuz. O tip bir site yapmak bu kadar zormu. Tabiiki emeğe saygım var ama ben genelde fiyatları bilmediğimden 100 $ yazdım.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dll' Alıntı:
Site php olacak
Sitede şiirler hikayeler üyelik yorumlar özle mesajlaşma vs. olacak

Bu özelliklerin hepsi php nukede mevcut biliyorsunuz. O tip bir site yapmak bu kadar zormu. Tabiiki emeğe saygım var ama ben genelde fiyatları bilmediğimden 100 $ yazdım.

nuke yazan adam 1 kere yazmış evini geçindiriyor ama :)

gerçekci olmak gerekirse bu fiyata bulursun scripti yazacak arkadaş vardır
(ciddiyim modül modül kod yazan birine dokunmaz yani eski kodlardan çözer olayı)
ama çok çok zayıf ihtimal tabi

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Aslında yapacak birisi varda şu an okulu var. O yüzden yapamıyor. Yanlız kendisi arkadaşım olduğundan belki ucuza yapıyordur bilemiyorum :)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz emege saygili olalim bence. Bir baskasi sana 100$ verse yaparmisin ? Emegin para ile karsiligi olmaz bir mukafati olur. Verecegin ucrette mukafatidir.

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100$ bencede biraz az.Rakamı biraz yukarı çeksende düşünsek :)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 $ a ne kaldı ya. ben reklamlardan 4 günde 100 $ kazanırım. bide emek vereceğim bir hafta oturup 100$ için. bence yapanında emeklerine yazık olur. ya emeğe saygı gösterelim lütfen...

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla öle biri varsa özele gelsin 10 tane domain var :=) hepsine yapsın sedo dan adsense gecerim

W

www_sozluk_net

Misafir
adam 100$ a yapan varmi demis, yapmayan herkes mesaj atmis.

emege saygili ol diyen bir arkadas ta var ama ortada henuz emek yok ve olsa bile ben senin emegine 100$ veririm demiyor arkadas bana 100$ a yapan varmi diyor. cok sacma konusulmus vallaha.

dusunun adamin birisi 100$ a yapicam diyecek ve yapicak sonra parasini alcak programini vercek , alan memnun satan memnun, ondan sonra bizemi kaliyor emege saygi.

boyle bir durum da olmadigina gore emege saygi sorunu yok gibime geliyor.

yanlismiyim ? :)

(bu arada boş boş dolaniyom, mesaj atiyorum boyle atmiş olmak için ama kusra bakmayin)

graf von beelzebub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
egerki yapacak kimse sahiden ugrasım kendi yazarsa yaptıgı seyde standartlara uyar, optimize, kullanıslı, okunabilir kod cıkarır (temiz yazarsa), veritabanı yapılarını adam akıllı olusturur adam akıllı sql sorguları kullanılırsa bahsedilen seyin fiyatı minimum 3000 YTL

orta kalite is yapılıcaksa yani yapan eleman bitsinde kurtulıyım alıyım paramı modundaysada bence 800 - 1000 YTL.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Proje tamamlanis tarihin nedir? Kritik bir zamanlaman yok ise, tum istedigin ozellikleri yazarsan belirttigin fiyata yapip yapamayacagimizi soyleyelim. Yalniz detayli olabilirse iyi olur, siir bolumu olacak dedigin de biraz havada kaliyor. Siirleri kim yollayacak, bir onay sureci olacak mi, sifre korumali mi vb. seyler ornek olarak.

Mavionline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
graf von beelzebub' Alıntı:
egerki yapacak kimse sahiden ugrasım kendi yazarsa yaptıgı seyde standartlara uyar, optimize, kullanıslı, okunabilir kod cıkarır (temiz yazarsa), veritabanı yapılarını adam akıllı olusturur adam akıllı sql sorguları kullanılırsa bahsedilen seyin fiyatı minimum 3000 YTL

orta kalite is yapılıcaksa yani yapan eleman bitsinde kurtulıyım alıyım paramı modundaysada bence 800 - 1000 YTL.

Arkadaşım sen bize minimum 3000 YTL ver tamamen kendi kodlamamız olan hiçbir hazır kod içermeyen e-ticaret sistemi yazalım sana tek bir hazır script, modül vs bulursanda para almayacağız. Ya ne kadar yüksek uçuyorsunuz Almanyadaki firmalara e-ticaret sistemleri cms sistemleri oluşturuyoruz bu kadar uçuk fiyatlar almıyoruz.

lynch

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
100$ cok az bu sistem icin, eger yapacak olan varsa, proje bittikten sonra hazir halinin linkini gonderin bence..

W

W3BMASTER

Misafir
kardesim adam fazla bisi istemior ki... php bilen biri 2günde bitirir bence ve 100dolarda makul bi fiyat... bu devirde para kazanmak zor

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
(bu arada boş boş dolaniyom, mesaj atiyorum boyle atmiş olmak için ama kusra bakmayin)
www_sozluk_net

lütfen bi daha mesaj atmış olmak için mesaj atma....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5