İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ucretli site yaptirmak istiyom.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[email protected] msn ekle görüşelim istedigin ozelliklerde asp olarak yazabiliriz.. fiyat konusundada anlaşırız.. referanslarda saglam ve hoşuna gidecektir..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Mexut 'un mesaj attigini gormeden mesaj yazdigim icin mesaji silmek durumundayim. Olusan problem icin ozur dilerim.

Ben cekiliyorum bu konudan ...

Iyi calismalar ...

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PHP düşünürsen benide bulabilirsin
msn: [email protected] yada [email protected] da olabilirim. (Akşamları ve haftasonları) yada [email protected] adresine mail atabilirsin.

Yaptığım ve hala yayında olan bazı siteler
------------------------------------------------
www.indirSek.Com // Download sitesi
www.firmalaristanbul.com // Firma Rehberi
www.woodsflower.com // Alışveriş Sitesi
www.dogfanners.com // woodflower için yazdığım scripti kurdum
www.linkpanosu.com // adı üstünde :D
www.bilberk.com // Bilgisayar - yazıcı firması

Yukarıdaki sitelerin hepsi php ile tarafımdan yapılmış ve hazır herhangi bir script kullanılmamıştır ayrıca hepsinin admin paneli mevcuttur. Hatta alışveriş sitelerinin ana sayfaları bile admin panelden düzenlenebilir.

Yanlız daha önce chat scripti yazmadım fakat elindekini sayfaya ekleyebiliriz.
Birde böyle bir siteyi ne kadar zamanda istiyorsun. Çünkü hemen yazılacak basit bir script değil.

D

deliboyraz

Misafir
aynen elmasgunes kardesim cok guzel bir cevap verdin.
sonuc olarak memleketimin insanlari kazansin amacim bu yoksa freelance siteler cok...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5