İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ucretli site yaptirmak istiyom.

D

deliboyraz

Misafir
selamlar ucret karsiligi site yaptirmak istiyom . asp,asp.net ,php veya jsp
en az 3 sene bu dillerden biriyle calismis olmasi.
referans olarak daha once yaptiginiz siteleride belirtirseniz sevinirim.
ucret dolgun yeterki istenilen en guzel sekilde yapilsin.

gerekli moduller
UYELIK: uyelik ve resmini ekleyebilecek
HABER: site haberleri ve ayrica ntv den haber araklanacak.
MP3 VE DOWNLOAD: mp3 sitelerine benzer fakat normal siteylen uyumlu siteden mp3 rahatlikla ekleyebilme vb.
FORUM: 0 dan yzilmasini istiyom orta dereceli bir forum.
LINK:webmasterlar linklerini ekleyebilecek uyelik filan istenmeyecek.sadece admin tarafindan onaylanacak.
ANKET:...
BANNER:bannerleri controlu istedigim modullerde gosterme vb..
CHAT:elimde bulunan chat paneline ozel bir sayfa ve bazi ozellikler girecek
ISTATIK:eek:nline ve hitleri gorulebilecek
ADMIN KONTROLU:admin ve mod eklenebilecek bunlari bolum admini veye secili bolumleri kontrol edebilmesi lazim.
guvenlik baya iyi olmasi lazim dos vb bunlara benzer attaklara karsi gelebelcek.
bunlari en iyi sekilde programlayabilecek arkadaslar lutfen mesaj atsin.

D

deliboyraz

Misafir
pek hosuma gitmiyor birde genelde herkes kulllaniyor.
bu yuzden 0 dan yazdirmak istiyom.
farkli birsey olsun.

birde eklemyi unuttugum birsey var serverim dedicate win 2003 webedition.

D

deliboyraz

Misafir
sizin vereceginiz fiyatta bagli deneyiminize bagli
birde siteyi tasarlarken kullanacagiz dil hangisi.
onuda belirlerseniz iyi olur.

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission çok iyimsersiniz :)

Diğer özelliklerin hepsi tamam fakat iş foruma gelince orda durmak lazım..

Size şöyle bir öneri getirebilirim, üyelik olayını foruma bağlı olarak (vBulletin editlenerek ama lisanslısı) yapılırsa hem alt yapısı tamamen güvenli olur hemde ucuz olur. 1 site için lisans ücreti 160 $ ve bence 1000$'lık bir alt yapısı var..

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forum ve chat kısmı çok kasış. adam gibi bir chat için java bilgisi de lazım zaten. ve onu da kimse yazmaz. uyduruk real time olmayan php chat scriptleri hariç tabi.

bunlar dışındaki masrafı 500$ olsun...

D

deliboyraz

Misafir
chat scripti yada programlanmasini istemiyom elimde sistem var sadece sayfaya
yerlestirilecek ve sayfa uzerinde bazi degisiklikler olacak .

S

Skeleton

Misafir
bence de forum ve chat olaylarını para ile hazır script satın almak daha mantıklı. Böylece buradan kazanacağınız para ve zamanı sitenin diğer kısımlarına aktararak daha güzel bir şey yapmış olursunuz. Forum ve chat olayı da sırıtmaz.

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada deliboyraz ddos ile sitenin ne gibi bir baglantısı var anlayamadım??

Sanırım siz site yaptırmak istiyorsunuz, ddos gibi korumalar sunucuya kurulurlar..

D

deliboyraz

Misafir
dos derken sunu bahsetmistim ornegin koskoca bir sitenin arama yerine 1 saniye icinde 5 6 kez aratildimi yada ayni sekilde uye kayiti filan cokme olayi yasiyordu adini vermek istemdigim zimbirtilarla yapiliyor daha once yasandigindan soluyom.
forum olayina gelincede sonrada dusunebiliriz .
chat olayida elimde var sadece sayfaya nick girisi nivk kaydi banner vb

D

deliboyraz

Misafir
arkadaslar gelen biseyler yaziyor fiyat veriyor acaba bu arkadaslar aradigim insanlarmi yoksa olesine elestiri yada is olsun diyemi yaziliyor
bu isi yapacak insanlar mesaj atsa daha iyi olur.
birde programlayacak dilide yazsalar iyi olur.

M

murme

Misafir
ben şahsen 1000$ aşagı elimi sürmem böle bi işe 1000$ az bile ugraştıran bi iş dandirik firma sitelerini 700-800$ yaptigimizi düşünürsek

I

IRCForum

Misafir
Arkadasım isteklerin ciddi manada zaman alıcak kafa yorucak seyler ben 1500 $ karsılığında yapabilirim ancak diğer arkadaslarında söylemiş olduğu gibi bunun yerine sen Nuke kur yada VB yi Editlet yada WBB2 filan kullan sonucta sıfırdan yazdıracağın para ile gider reklam filan verirsin hazır script alırsın yada iyi bir domain alırsın cok daha iyi

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,
madem fiyat veriyorsunuz, referanslarınızı, daha önce yaptıklarınızı, bu iş için neler yapabileceğinizi de yazın da deliboyraz seçim yapabilsin. ben x$a yazarım, ben y$a yazarım demek ile olacak işler değil biliyorsunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5