İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ücretli web sitesi yaptırmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar mrb;

İçerik bakımından Sinema.com tarzında, tasarım, görsellik ve kullanılabilirlik bakımından güclü bir site yaptırmak istiyorum. Ayrıca sitede sinema.com'un içeriğine ek olarak bazı ürünlerin satışarını yapabileceğim bir commerce uygulamasıda istiyorum. Tercihim PHP üzerine kodlama CMS olarakta Joomla veya oscommerce kullanılabilir. Yeterki sitede adam gibi tasarım görsellik ve kullanılabilirlik olsun. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar özelden pm atabilirler.

Saygılarımla;

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok mu yardımcı olacak kimse ya.105 kişi okumuş kimse cevap yazmamış pm atmamış :-(

serenissima

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
web sitesi

Arkadaşlar mrb;

İçerik bakımından Sinema.com tarzında, tasarım, görsellik ve kullanılabilirlik bakımından güclü bir site yaptırmak istiyorum. Ayrıca sitede sinema.com'un içeriğine ek olarak bazı ürünlerin satışarını yapabileceğim bir commerce uygulamasıda istiyorum. Tercihim PHP üzerine kodlama CMS olarakta Joomla veya oscommerce kullanılabilir. Yeterki sitede adam gibi tasarım görsellik ve kullanılabilirlik olsun. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar özelden pm atabilirler.

Saygılarımla;

Bu konu hakkında size yardımcı olabiliriz..email adresim [email protected]

Saygılar
P-DİZAYN

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yaaaaaa hortlamış buda ya :) 2007 yılının konusu
bu arada sanırım ben sinema.com u hazırlayan ekibi tanıyorum :)

kyakuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar mrb;

Saygılarımla;

0216 414 24 88 (büro) İstanbul/kadıköy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5