İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretli Webmaster ARANIYOR.!

broadcaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Freelance olarak başlayacak yapılan işin kalitesine bağlı olarak standart çalışma imkanları ve istenirse ofis ortamı verilecektir.

İlgili Webmaster'ın iyi seviye'de MYSQL,PHP ve Grafik tasarım bilmesi gerekmektedir.Lütfen ASP gibi non-open source yazılımları bilen arkadaşlar bağlantı kurmasınlar.

BAŞVURULAR Referans listesi ve Kısa bir özgeçmiş ile SADECE [email protected] adresine kabul edilecek ve aynı gün bilgi verilecektir.

BU İLAN KESİNLİKLE REKLAM VEYA ÖZGEÇMİŞ İÇİN VERİLMEMİŞTİR.KONU VE İŞ CİDDİ AÇIK TEKLİFDİR.

B

burak

Misafir
Kendime guveniyorum ama neyudugu belirsiz hotmail adresine guvenip ne ozgecmisimi nede emailimi gondermem.

broadcaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir Firma olduğumuz zaten Profilimizde mevcut.İşinize geliyorsa.!İster yazın gönderin İster göndermeyin.İlanın içeriği açık ve netdir.İşe ihtiyacı olan iş yapacaklara açık teklifimiz yürürlülüktedir.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hem kabasın, hem profilinde şirket olduğuna ait bir belirti yok, sitende "This Site is Working ! " den başka bir ifade yok

broadcaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz bir şirketler grubuyuz İstanbul'da faaliyet gösteriyoruz.İlgi duyuyorsanız istenen detayları gönderin bizde uygun arkadaşla çalışma imkanı bulalım.İlgi duymuyorsanız lütfen yazmayın bizde zaman kaybetmeyelim.

B

burak

Misafir
ilgi duyuyorum ama verdigin emaile yazmam.
Siket emailin varmi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5