İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretli yardım Asp Upload

JasepH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar

Asp ile çoklu upload scripti istiyorum. yapabilecek arkadaşlara kısaca istediğim özellikleri veriyorum.

1. Aynı anda 12 adete kadar resim yükleyebileceğim. 12 adet resim upload yeri olacak ama ben bunun 4-5 istediğimkadarını yükleyebilmeliyim. Diğerleri boş kalabilir.

2. Yükleme sırasında bir adet önizleme resmi oluşturacak.

3. Son olarak yüklediğim resimleri acess veri tanınındaki resim1 resim2 şekllinde 12 sütundana kayıt etmeli. sütunlar resim1 den başlayacak ve resim12 de son bulacak.

Bunu yapabilecek arkadaşların tekkiflerini bekliyorum yalnız fazl auçmadan lütfen.

Şimdiden teşekkürler

aydingebze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım resimleri upload ederken hangi resm kimin gibi bir mantık kullan yani resimleri veritabanında ayrı bir tabloda kayıt ettir kayıt ederken kimin mesela id si 456. haberin veya ürünün neyse onun idsini oraya yazdır yada ismini farketmez url bölümü yap burayada resmin urlsini yazdır yani istedigin kadar resim ekleyebilirsin bu şekilde

resimleride cekerken resim icin ayrı bir tablo baglantısı yap hangi id için istiyorsan o idnin resimlerini cek ;)

İstersende ücretli olarak yazabilirim yada scriptine entegre edebilirim

JasepH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz geç cevap yazdım öncelikle özür dilerim Script r10da bir arkadasımız tarafından yazılmış vede teslim alınmıştır.

İlgi gösteren herkese tesekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5