İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz 45x Film Scripti V1.1

ari89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1filmscripti.png

Özellikler:

W3C Sıtandartlarına uygun tema yapısı.
Filme yorum yapıldığında ve film düzenlendiğinde güncellenen cache yapısı.
Self link yapısı
Kategori ve etiket sistemi, sınırsız alt kategori ekleme
Tek tıklama ile sitemap güncelleme
Film eklendiğinde Ping atma
Tıklamanızı arttıracak şekilde yerleştirilmiş ve tamamen panalden kontrol edilebilenreklam alanları
Twitter’den ve kendi oluşturduğunuz yorumları filmlere random olarak ekleyenyorum botu.
Film başlığı ve içerikte tarama yapan site içi arama sistemi
Sinemalar.com’dan film linki ile film özelliklerini çeken bot.
Site içi oylama sistemi
Bir adet film botu
Etikete, filme, aranan kelimeye özel title, description ve keywords
Videoları part veya alternatif şeklinde ekleyebilme
Sunucuya çektiğiniz resimleri temaya uygun bir şekilde boyutlandırır ve ismini film adına uygun bir şekilde verir.
Admin panelinde sıkca javascript ve kütüphaneleri kullanılmıştır kolay ve hızlı kullanım amacıyla
Kolay bir şekilde ayarlarınız yapabileceğiniz ve kurulunumuzu gerçekleştirebileceğiniz install dosyası.

Ayrıntılar ve download linki için tıklayınız.

Tek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Güzel olmus ellerine saglik kategoriler en cok izlenenler de kayma var ie8 ve ie9 da digerlerine bakmadim temanin body biraz kucuk geldi genisletilebilir, menubarda title fontlari cok buyuk uyumsuz olmus yinede boyle bir scripti bedava verdiginiz icin tesekkür ederim..

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geliştirmeye açık sanırsam ama bireysel olarak böyle bir paylaşim yapılmasi bile teşekküre nazır.

ari89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel olmus ellerine saglik kategoriler en cok izlenenler de kayma var ie8 ve ie9 da digerlerine bakmadim temanin body biraz kucuk geldi genisletilebilir, menubarda title fontlari cok buyuk uyumsuz olmus yinede boyle bir scripti bedava verdiginiz icin tesekkür ederim..

İe ile ilgili problemi hallettim zaten nedir bu ieden çektiklerimiz bilmiyorum. Fotlara gelince bi ara vaktim olunca halledeceğim.

geliştirmeye açık sanırsam ama bireysel olarak böyle bir paylaşim yapılmasi bile teşekküre nazır.
Asıl ben teşekkür ederim yorumlarınız için

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5