İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Backlink Programı

NeverMore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
google.gif

İnternette gezinirken faydasını göreceğiniz çok güzel program bulduk.Henüz deneme fırsatımız olmadı ama faydasını göreceğinizi düşündük.Siteleriniz için backlink önemini bahsetmeye gerek yok sanırım.Pr 0 – Pr 8e kadar backlink bulacağınız bir program sunacağız.Aslında programın mantığı şu ki yüksek backlink‘e sahip olan siteleri sizlere sıralıyor.Daha doğrusu wordpress içerikli siteleri sıralıyor.E wordpress sitelere yorum atarak backlink alabilirsiniz.Tek seferde 100 blog sayfasını sıralayan bu program hedef kelimeye göre de arama yaparak siteniz ile aynı kategoride olan sitelerden backlink alma imkanı sunuyor.
Ücretsiz PR Backlink Programı İndir

Program Anlatımı PDF

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Virüs kontrolünden geçirdim virüssüz. kontrol edicez bakalım tşkler.:)

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Peki google açısından bir zarar olurmu bu pogramın backlink alalım derken sandboxa felan düşmeyelim

KaiserKidD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paylaşım için teşekkürler.. Ancak, ya ben beceremedim ya da program işe yaramıyor. 20 adet keyword girip arattım. Search complete dedi ama saçma sapan bir linke sahip tek bir site gösterdi. Tek kelime ile aradım onda da aynı sonucu aldım.. Kullanabilen varsa nasıl kullandığını açıklayabilirse sevinrim...

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Paylaşım için teşekkürler.. Ancak, ya ben beceremedim ya da program işe yaramıyor. 20 adet keyword girip arattım. Search complete dedi ama saçma sapan bir linke sahip tek bir site gösterdi. Tek kelime ile aradım onda da aynı sonucu aldım.. Kullanabilen varsa nasıl kullandığını açıklayabilirse sevinrim...

aynen aynı durum ... Windows 7

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5