İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ücretsiz .be domain

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.eurodns.com sitesinde promosyon var .be uzantılı domainler almanya canada ve bazı avrupa ülkeleri için ücretsiz register edilebiliyor.

ben denedim ancak ip turkiye oldugundan 4€ ücret cıkartıyor normalde 20€ yazıyor denemekte fayda var. alan olursa banada bir tane şifrelesin :)

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
süresi bittiğinde uzatırken nolcak peki.ilk yılın parasınıda çıkarmasınlar sonra :) sitede .org domain bile şuan 18 € gerisini siz hesaplayın

heteren

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zis' Alıntı:
süresi bittiğinde uzatırken nolcak peki.ilk yılın parasınıda çıkarmasınlar sonra :) sitede .org domain bile şuan 18 € gerisini siz hesaplayın

siteler tutmazsa uzatmasin olur biter..:)

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kullanım çeşitliliği çok

*backlink için alınabilir.
*sedo ve türevi için alınabilir.
*adsense için alınabilir.

süresi dolunca atılabilir :) uzatma gibi bir zorunluluk yok ( ama ben şifreleyemiyorum kahretsin :( )

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domaini arattır .be uzantısına bak free yazıyorsa checboxa tıkla addcard de sonra checkcardta tıkla zaten üyelik için form veriyor kolaygelsin

heteren

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
parali oldu abi burdada.. 4 tane aldim parali oldu yoksa alirdim sizede bedava oldugunda istediginizi yazin alip size gonderim

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir tane yazdim free cikti karsisinda bos kutucuk var ona tikladim Add to cart a tikladim formu doldurup Register yapinca benimmi oluyor bu simdi:p

Ad to car a tiklayinca o kutucugun ustune bir gif cikiyor onami tiklayacam baska biryeremi?

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Add to cart a tiklayinca o kutucugun ustune bir gif cikiyor onami tiklayacam baska biryeremi?

demistim?

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
add to cartın altında wiev card cıkıyor ona tıklayıp çıkan meblaya bak para istiyorsa alma istemiyorsa proceed ile başlayan butona tıkla gerisini bilmiyorum daha oraya kadar geldim:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5