İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz bir tema kullanıyorum sizce yeterli mi?

nevzat52

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende kendi imkanlarıyla blog dünyasına adım atmaya çalışan ve kendi imkanlarıyla blog kuran birisi olarak sizlere temam hakkında yorum ve fikirlerinizi sormak istedim. Ücretsiz bir tema kullanmak sizce yeterlimi, ve ne gibi değişiklikler yapmam gerekli yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.

İşte site: www.aleminsitesi.com/blog

Crowley

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kötü tema değil, idare eder fakat daha profesyonel bir şey isterseniz ya ücretli bir tema alın ya da özel bir tema yaptırın.:)

nevzat52

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir süre kaldıktan sonra dediğiniz gibi yapmayı düşünüyorum başarabilirsem :)

enbirinci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesela odunya oalbilir meselasını boşver bende senin geçtiğin yoldan geçtim enbirinci.net sitem şuanda aorhan blogundaki temalar sana göre olabilir.

TurQuaZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha sade bir tema ile daha iyi bir şeyler çıkarabilirsin..

borubudun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende kendi imkanlarıyla blog dünyasına adım atmaya çalışan ve kendi imkanlarıyla blog kuran birisi olarak sizlere temam hakkında yorum ve fikirlerinizi sormak istedim. Ücretsiz bir tema kullanmak sizce yeterlimi, ve ne gibi değişiklikler yapmam gerekli yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.

İşte site: www.aleminsitesi.com/blog

biraz geç olacak ama umarım sizin için ve aynı soruyu soracak arkadaşlar için yararlı olur. artık hayatımızda wc3 kalite kontrolü var. w3c kısaca bir temanın kodlamasının ne kadar temiz olduğunu denetler dolayısıyla seo için çok gerekli bir sorgulama. sadece temanın görünüşü ile bir karar vermelisin muhakkak w3c denetimine tabi tutmalısın. http://validator.w3.org/

grandeur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
btemplate sanırım güzel bir sitedir.. yapacağın işe göre oradan bir tema bakabilirsin.. Ama nacizane tavsiyem heyecanlı ergenler gibi sitenin binbir yerine şablonlar resimler vs ekleme.. Gözü yormasın kısaca.. bir de özgün yazarsan yani bir yerlerden almazsan seni temin ederim 6 ay içinde iyi yerlere gelirsin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5