İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz bol miktarda kaliteli dizin.

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Paylaşım adına ilk adım. Umarım kişilere yardımcı olur. Bol kazançlı ( paylaşımlı ) günler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paylaşım için teşekkur hocam, yalnız bunlar yabancı site olduğu için bizim türkçe sitelerini kabul etmezler, çünkü benim sitelerede bunun gibi yabancı linkler geliyor ben siliyorum. Bizimde eklemiş olduğumuz linkler onlar için bir spam görünümde olduğunu düşünüyorum. ben mi yanlış biliyorum.

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk sıradaki siteye baktım hiç sitenin içindeki linklerde bir tane türkçe dizin yok.

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonunda mesajsız olarak yayına ver mişsiniz teşekkurler.

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
tşk kardeş bende biraz ekleme yapayım aynıları olabilir kusurabakmayınız.. Prleri yazmaktadır dizinlerin.

yabancidilkitap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'da birinci sıraya gelmek için yapmanız gereken şey çok basittir. Sizin ile aynı anahtar kelimeyi kullanan web sitelerine link vermek. Bu şekilde google diğer sitelerin yukarıya çıkmalarını sizin sağladığınızı zannederek sizin sitenizi birinci sıraya çıkarır. Yapmanız gereken sadece birinci sayfadaki siteleri güncel olarak takip edip sitenizin anasayfasından link vermek.

rosageits

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimse Google'da birinci sıra garantisi veremez.
Sıralama garantisi veren, Google ile “özel ilişkisi” olduğunu ileri süren veya Google'a "öncelikli gönder" hizmetinin tanıtımını yapan SEO firmalarına karşı dikkatli olun. Google için öncelikli gönderme yoktur. Aslında bir siteyi Google'a doğrudan göndermenin tek yolu URL Ekle sayfasını kullanmak veya bir Site Haritası göndermekt....

zekoriya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paylaşım için teşekkürler. Gerçekten bu linkler çok ii oldu.

Conquistatore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tşk kardeş bende biraz ekleme yapayım aynıları olabilir kusurabakmayınız.. Prleri yazmaktadır dizinlerin.

Conquistatore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekleme hususunda yardım

Ellerinize sağlık teşekkür ederim. Fakat bu dizinlere nasıl kayıt olunuyor. Çok acemisiyim. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5