İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Canlı Tv Scripti

damati

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
S.a daha önceleri paylaşmadığım ve başka bir forum sitesinde 1 arkadaş bana mesaj atarak parası olursa onu alıcağını ve kendini acındırarak benden heeptv.com sistemini istedi bende yardım Allah için diyerek hersey para değil diye arkadasa verdim oda sağolsun indexe kendi reklamını koyarak sanırım 77 il 145 vilayette paylaşdı daha sonra bende sitem deki sistemi kaldırdım ve başka birşey kurdum be canlı tv sistemimi ben kendim dağıtıyorum buyurun hayrını görün adım Osman akbulut heeptv.com sahibiyim iletisim [email protected]

Not: Kurulum yok sistemi hostunuza atın direk çalışır ve logonuzu tv/resimler/logo.gif klasorunden değişe bilirsiniz bazı kesimleri linkli paylasmak gibi bir durumum ilk zamanlar olsaydı reklamsız eklerdim kısmet böyleymiş

Canlı tv scripti indir

Kullanmak isteyenler kullansın ciddi sorun yasayan arkadaslar lütfen konu altına mesajını eklesin elimden geldiğince yardım edeceğim s.a

KaRNeC

İyinet Üyesi
Reaction score
261
Boşver dostum sen yapacağın iyiliği yapmışsın. Sen o kendini bilmezi boşver, nasıl olsa bi yerlerden çıkar ..

Y

Yapay

Misafir
Böyle insanlar çok; Bunun için yaptığınız sistemleri lisanslayın arkadaşlar.
Yakında buna dair bir konu açacağım. Lisans parasız da yapabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5