İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz domaine adsense?

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ücretsiz domaine adsense konurmu arkadaşlar? Kafama takıldı şimdi. hic yoktan banlamayak..

S

SupRAdyN

Misafir
bloglara olduguna göre free domainede olur sanırım ama icerikde önemli.

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ilk adsense hesabımı free bir domaınle almıştım 2 yıl önce

yakaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense kurallarına uyulduğu müddetçe kesinlikle bir sorun teşkil etmez.Adsense free ve ücretli host/domain ayrımı yapmıyor.Benim de Adsenseye başvuru yaptığım sitem mynet.com'dan hazırladığım siteydi.:)

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet arkadaşında dediği gibi bunu en basit ücretsiz sitenizle başvurarak görebilirsiniz.Google kesinlikle ayrım yapmıyor.Sitenizin içeriği normal olduktan sonra domain adresinizin hiç bir önemi yok.

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben çook eskiden html site yapıp başvurmuştum free bi domainle (ing site) google 2 gün sonra kabul etmişti :)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İçerigin Standartı nedir kaç alt sayfa olması gerekiyor minumum bunların yazdıgı bir yer varmı?

yakaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Telif hakkı olan(film,video,yazı vs)ve müstehcen ve mp3 içerikler haricinde her türlü sayfaya yerleştirebilirsiniz ve sayfa adet sınırlaması veya şartı yoktur.Bu kurallara uymak kaydıyla tek sayfalık bir siteye de reklamlarınızı yerleştirebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5