İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz domainler

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. devrelerim.com
2. devrelerim.net
Tescil bitiş tarihi : 24.12.2007

3. isilani.net
Tescil bitiş tarihi : 12.27.2007

4. Suffa.net
Tescil bitiş tarihi : 1.2.2009

Domainler, ilgili kayıt firmalarında hesap açan forum üyesinin hesabına ücretsiz transfer işlemi gerçekleştirilecektir. 1,2 nolu domainler birlikte 3 ve 4 ise ayrı ayrı kullanıcılara verilecektir.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mekhann, GoDaddy bilgilerini alayım.
cagoo, IHS kullanıcı hesabını ve TC Kimlik Numaranı iletmen gerekli.

bahabos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Bedava domain konularını hiç gözden kaçırmıyorsun kardeş tebrik ediyorum seni. Biri domaini verirken site yapacak birine devretmek istiyordu. Domain alım/satımla ilgili bir site yapacağını söyleyip domaini arkadaştan almıştın. Siteyi yaptıysan söyle de domainlerimizi satışa çıkaralım.

F

foryou

Misafir
Bedava domain konularını hiç gözden kaçırmıyorsun kardeş tebrik ediyorum seni. Biri domaini verirken site yapacak birine devretmek istiyordu. Domain alım/satımla ilgili bir site yapacağını söyleyip domaini arkadaştan almıştın. Siteyi yaptıysan söyle de domainlerimizi satışa çıkaralım.
o koleksiyoncu zone de,r10 da ve burda görmesin beleş domain hemen kapar.20-25 tane almıştır diye tahmin ediyorum daha 1 domaini kullandığını görmedim.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 nolu domaini VistaXP aldı. Diğerleri için başvuranlar tarafıma ulaşmadı isteyenlere verebilirim.
1 ve 2 nolu domainler IHS'den hesap acıp tarafıma e-posta ve TC Kimlik numaranızı iletmeniz gerekmektedir.

VistaXp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haha çok komik bunlar hediye ve eleştirme hakkınız olmadığını sanıyorum..

aerte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar isilani.net i aldım huzurlarınızda Developer arkadaşımıza teşekkür etmek istedim:)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 ve 2 nolu domainler birlikte 1 kişiye verilecektir.
Gerekli olanlar ;
IHS'de hesabınızın olması
IHS kullanıcı adınız
TC Kimlik Numaranız ( Bu bilgileri IHS istemektedir. )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5