İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz dosyalarınızı host edeceğiniz siteler

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bunların çoğu hep rapidshare gibi yani ben siteme resim linki koyup onu orda sadece resim olarak açmak istiyorum ama bunların açılması için ya resmin yüklenmesi lazım ya da kendi sayfalarının içinde açıyolar. imageshack gibi olup da kullandığınız yok mu arkadaşlar ya

M

MitNicK

Misafir
mesela Rapidshare kullanım süresi 30 gün...Hemenpaylas gibi kullanım süresi kısıtlı olmayan varmı bunların arasında?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
megaupload dan ben sahsen vazgecmem. en cok hosuma giden yonu ise bazi dosyalari hem servera hemde megaupload upload etmem gerekiyor ikisindede ayri ayri upload etsem ornek her biri 30dakika suruyorsa harciyacagim zaman 60 dk ama servera a upload ediyorum ordan megaupload a fetch ediyorum harcadigim zaman 32 dakika 28 dakika zaman kazancim var
Bu fetch olayi hicbirinde yok megauploaddan baska
2-uyeleriniz download etsin sizde onlarin download ettiginden para kazanin
daha onceleri bunu kullanmiyordum 100MB dosyas siniri koyuyordu bende 250MB lik yukluyordum simdi dosya boyuyu 500MB ise bunu 2yed egil 5 e boluyorum hatta bazen 8e 10 a
her 1000 download a 1$ veriyor su an 3000-5000 downlaod oluyor gunluk ki (her gecen gun artiyor) 3$-5$ arasi getirisi var buda diger kullandigim serveri bedavaya getirmis oluyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5