İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Dropship sistemi.Kendi sitenin reklamından kazan.

volkin64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
31 Aralık 2012 e kadar Ücretsiz Dropship sistemi.

Webmasterlar...

Gelirlerinizi Arttırın

Banner reklamların sınırlarından kurtulun ve yeni gelir kaynakları oluşturun, belirli bir tanıtımın ardından reklam yapmayı bıraksanız da kazanmaya devam edersiniz.

Plus-NET ile e-Ticaret'in Avantajları
•Ziyaretçi sayınızdan bağımsız kalıcı gelir oluşturun
•Gelirlerinizi çeşitlendirerek risklerinizi azaltın
•Banner alanlarına bağlı kalmayın, daha çok kazanın
•Markanızın gücünü kullanın tekrar tekrar kazanın

Girişimciler...

Sermayesiz Kazanç

Sermayeniz olmadan ve hiçbir maliyete katlanmadan on binlerce ürünü satabileceğiniz e-Ticaret siteniz hemen hazır.

Plus-NET ile e-Ticaretin Avantajları
•Şirket kurma maliyeti yok
•Ofis maliyeti yok
•Stok maliyeti yok
•Operasyon maliyeti yok
•Personel maliyeti yok

Ek Gelir Arayanlar…

Kazancınızı Hızla Arttırın

Maaşınız yetmiyorsa veya iş arama sürecindeyseniz günde sadece birkaç saatinizi ayırarak internetten para kazanabilir ve uzun vadeli ek gelir sağlayabilirsiniz.

Plus-NET ile e-Ticaret'in Avantajları
•Kendi işinizin patronu olursunuz
•Boş vakitlerinizi kazançla doldurursunuz
•Uzun vadeli ek gelir sağlarsınız
•Sermaye koymadan girişimciliği denersiniz…

31.12.2012 TARİHİNE KADAR AŞAĞIDAKİ ÖN BİLGİ FORMUN DOLDURAN HERKESE E-TİCARET SİTESİ ÜCRETSİZZZZZZZZ.....
1 Günde E-ticaret Sistemi - Sizinde Sanal Mağazanız Olsun!.
Aşağıdaki Ön bilgi Formunu Doldurun en kısa sürede sizi arayalım...

ÖN BAŞVURU İÇİN

http://online.plusnetavm.com/index.php?r=aGhp

Strategy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herşey iyi güzel tebrik ediyorum sizi ve ekibinizi fakat ne kadar güvenli? Başvuru yapacak olan arkadaşlarımızın hayal kırıklıkları olsun veya umduklarını bulamadıkları konumun'da görüşünüz tam olarak ne olacaktır?

volkin64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herşey iyi güzel tebrik ediyorum sizi ve ekibinizi fakat ne kadar güvenli? Başvuru yapacak olan arkadaşlarımızın hayal kırıklıkları olsun veya umduklarını bulamadıkları konumun'da görüşünüz tam olarak ne olacaktır?

Çalışana allah rızkını verir.
-Ekibimize üye olanlar için eğitimi sitemiz var.buradaki eğitim videolarından e-ticaret sitesini yönetmeyi ve web sitesi kurmayı ve kişisel eğitimleri veriyoruz.
-Şirketimizin satış ortaklığı sistemine de dahil olarak web sitesi, e-ticaret sitesi ve otel sitemizden otel rezervasyonu satarak da para kazanabilir.Ayrıca Alt ekip kurarak onların satışlarından da bonus kazanabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5