İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ücretsiz elestiriyorum.com scripti

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tesekkurler ejder Forumda gayet guzel seylere imza atıorsunuz. Webmasterlıgı meslek edinen birisiniz sanıorum ve bizim gibi HOBI icin yapanlara desteK olmanız gercekten guzel ... bu tarz basit seylere zaman ayırıp SEO vs. gibi seyler eklemeniz mumkunmudur. Mesela ben ASP biliyorum PHP yok ve ne kadar ardımsa su tarz sayfa olusturma scripti bulamadım SEO su olan tarzda. tekrar tesekkurler iyi calısmalar ...

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yine ornek olacak bir davranis. Tekrar tebrik ve tesekkurler:) Eline saglik Ejder.

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Tesekkurler ejder Forumda gayet guzel seylere imza atıorsunuz. Webmasterlıgı meslek edinen birisiniz sanıorum ve bizim gibi HOBI icin yapanlara desteK olmanız gercekten guzel ... bu tarz basit seylere zaman ayırıp SEO vs. gibi seyler eklemeniz mumkunmudur. Mesela ben ASP biliyorum PHP yok ve ne kadar ardımsa su tarz sayfa olusturma scripti bulamadım SEO su olan tarzda. tekrar tesekkurler iyi calısmalar ...
teşekkürler, asp malesef hiç bilmiyorum.. SEO'yu da başka biri yapar diye ümit ediyorum ama pek kimse yapma taraftarı olmuyor sanırım :) Bu scripte SEO yapmak çok zor değil, biraz uğraşmak yeterli. şayet kimse yapmazsa ben 1-2 hafta sonra yapabilirim.

Yine ornek olacak bir davranis. Tekrar tebrik ve tesekkurler:) Eline saglik Ejder.
teşekkürler, rica ederim :)

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ejder abi bunun admin giriş bilgileri nedir?

admin admin yazdım girmiyor.. :)

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ejder abi bunun admin giriş bilgileri nedir?

admin admin yazdım girmiyor.. :)

admin bölümü hazırlamıştım ama kodlarını bulamıyorum.. adminin normal kullanıcıdan tek farkı yazar ekleyebilmesiydi. onu da siz ekleyin ;) yada phpmyadmin'den ekleyebilirsiniz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5