İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ücretsiz facebook ta 3000 beyeni kim iztemes ki içeri girin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volkan907

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
olması gerekenler not:facebook hesabınız olması lazım sayfanız olması lazım ve sayfayı en az 50 kişi beyenmesi lazim he bide üstte link verdim ya oraya girdimi email bölümüne facebook hesabını hangi emaille aldıysanız onu yazın oraya yoksa olmaz. :alkış: SaygıLaR

not:bu sayfayıda beyeniverin Linkler silinmiştir

Xlenzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bunu böyle paylaşıyorsunda baktın mı ? Arkadaşlar facebook şifrelerini çalmak için yapılmış bu izleyen adam zaten anlar, sakın bulaşmayın derim. Moderatör arkadaş sanırım videoyu izlememiş.

vedat7072

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede. zaten yorumdada yazıyor videonun. nerdeyse tehlikeye atacaktım güzel sayfamı :)

gokdag18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
facebook şifreni gir deyince biraz kıllandım ama aklıma da yatmıştı. az kaldı kullanıyodum. Allahtan yorumları gördüm.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
volkan907 Adlı Nick Facebook Şifrelerini Çalmak İçin Açtığı Konudur.

Sakın Bunu Denemeyin....

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Linkler silinmiş üye forumdan uzaklaştırılmıştır.

Duyarlı davranışınız için teşekkürler arkadaşlar. Benzeri konular görürseniz rapor etmenizi rica ederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5