İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz FİRMA SCRİPTİ PHP

ercell5000ss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firma.png

Oldukça kaliteli bir firma tanıtım scriptidir. Şık tasarımı ve kolay kullanımıyla php firma scriptleri arasında ücretsiz olarak dağıtılan en ama en iyi scriptlerin başında gelmektedir.

Demo adresinden scriptin içini detaylıca inceleyebilirsiniz. Script açık kaynak kod olduğu için geliştirmeye yatkındır php bilgisi olan herkes scripti kolayca editleyebilir.

Scriptte herhangi bir kusur görülmemektedir. Ancak rar içindeki kurulum.txt dosyasını dikkatle okuyunuz.

DEMO İÇİN TIKLAYIN

Rar Şifresi : www.indirsende.net

macalsoft

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Veritabanı yok içerisinde!Nereden bulabiliriz acaba.

hoccam45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazı yerleri bozuk

scriptte bir takım yerlerde sıkıntılar var bir kaçını duzelttim fakat kod bilgim hiç yok denecek kadar az urun.php de sayfa görüntülenmiyor bana yardım edebilecek yol gösterecek birisi var mı bu konuda ?

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Paylaşımlarınızı lütfen reklama yönelik olarak yapmayınız.

Aksi halde üyelikleriniz durdurulabilir ve IP adresleriniz protokol adresi dahil olmak üzere blok liste eklenir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5