İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Forum - Bedava PhpBB Forum

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Ücretsiz Forum - PhpBB Forum Servisimiz açılmıştır.Her ne kadar burdaki webmaster arkadaşların işine yaramayacak olsada web alemine yeni giriş yapan kullanıcılar ücretsiz kendi forum sitelerini açmak istiyorlar.Ancak bu alanda Türkçe olarak servis veren site sayısı az.Bu nedenle çoğu kullanıcı yabancı siteleri kullanıyor.Böyle yabancı siteleri kullanmaktansa Türkçe siteleri kullanmaları daha iyidir : ) Bu işlerde devamlılığı sağlamak çok önemli.Biz de elimizden geleni yapacağız.Şuan da daha yeni olduğumuz için bazı eksiklikler veya hatalar olabilir.Bunları da belirtirseniz sevirim.Ayrıca bu servisimiz reklamsızdır :)

www.ucretsizforum.com
www.ucretsizforum.net

vicky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bedava phpbb forum

Selam herkese,
arkadaslar sizde benim gibi ücretsiz forum kurmak istiyorsaniz bu siteden hemen kendinize ister forum ister blog kurabilirsiniz.
Site turkçe, çok guzel yapilmis!!! herkese oneriyorum !!

sancez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende siteler neden patlamış diycektim. Meğersem konu açılalı 2 seneden fazla olmuş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5