İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Haber Scripti v2

TurkOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce ücretsiz yayınladığım haber scriptinin ölmesi üzerine yeni bir script hazırladım. Daha iyi olduğuna inanıyorum. Haberler anlık olarak güncellenmektedir. Siteniz günün her saati güncel olacaktır. Tamamen ücretsizdir. Script geliştirmeye açıktır. Tek şartım linkleri kaldırmamanızdır. Güle güle kullanın!
Demo Download 2.0.1

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce ücretsiz yayınladığım haber scriptinin ölmesi üzerine yeni bir script hazırladım. Daha iyi olduğuna inanıyorum. Haberler anlık olarak güncellenmektedir. Siteniz günün her saati güncel olacaktır. Tamamen ücretsizdir. Script geliştirmeye açıktır. Tek şartım linkleri kaldırmamanızdır. Güle güle kullanın!
Demo Download 2.0.1

download linki vermemişsin

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
script haberleri veritabanındamı saklıyor yoksa anlık olarakmı cekiyor bunu sorabilirmiyim ayrıca script icin teşekkurler

TurkOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cevabı postaya verdim en kısa zamanda eline ulaşır :D

LossMan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ana sayfa hariç diğer sayfalara ulaşılamıyor?
Linklere tıklandığında:
The requested URL /kategori-0f7bd895-9119-4d69-8b09-ff73d514137b was not found on this server.
Bunun gibi hata veriyor. Ne yapmalıyım?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5