İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz hisse dağıtan sosyal paylaşım sitesi.. Kaçırmayın

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sosyal sitenin adı globalshare

Yeni açılan sosyal paylaşım sitesi.. Piyasa iddiali girebilmek için bir kampanya başlatmış. 30 eylül tarihine kadar üye olana, üye kalıp giriş yaptığı her gün için bir adet hisse veriyor. Hisselerinin %70'nin bu şekilde dağıtacak.. Bu işlem sonrası hisse dağıtımı bitecek.. Yıl sonunda itibaren açılacak markette hisseler alınıp satılmaya başlayacak ( bilenler için marketglory ve goaltycoon hisseleri gibi) İster hisselerinizi satarsınız, isterseniz hisse başına düşen gelirinizi aylık olarak alırsınız.. Bu karar bize kalıyor.. Marketglory oyunun hisselerinden uzun süre düzenli bir gelir elde etmiştim..

Site sözünde durur mu? Ödeme yapar mı? Güçlü ve güvenilir bir sistem mi? Bilemiyorum. Yatırım yapılması gerekmediği ve ne kadar erken kaydolursak o kadar çok hisse alacağımız için yani erken kayıtın riski olmadığı avantajı olduğu için tanıtımı yaptım

Üye olduktan sonra sol taraf menüden gaz-dünya yazan kısımdan girip hisse kazanımını aktif etmeniz yeterlidir.. Aynı sayfadan web-ofis kısmından kaç hisseniz olduğunu görebiliriz.. Ayrıca davet ettiğiniz her 5 arkadaşınız için 1 adet hisse alıyorsunuz.. Onların davetlerinden de..

Bence riski olmadığı için denemeye değer

Kayıt için ---> Globallshare

Refsiz link ---> Globalshare

hassanmetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
refin oldum denemeye değer
sonuçta facebook da eskiden ne idi şimdi ne oldu :)

c00lvin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sosyal sitenin adı globalshare

Yeni açılan sosyal paylaşım sitesi.. Piyasa iddiali girebilmek için bir kampanya başlatmış. 30 eylül tarihine kadar üye olana, üye kalıp giriş yaptığı her gün için bir adet hisse veriyor. Hisselerinin %70'nin bu şekilde dağıtacak.. Bu işlem sonrası hisse dağıtımı bitecek.. Yıl sonunda itibaren açılacak markette hisseler alınıp satılmaya başlayacak ( bilenler için marketglory ve goaltycoon hisseleri gibi) İster hisselerinizi satarsınız, isterseniz hisse başına düşen gelirinizi aylık olarak alırsınız.. Bu karar bize kalıyor.. Marketglory oyunun hisselerinden uzun süre düzenli bir gelir elde etmiştim..

Site sözünde durur mu? Ödeme yapar mı? Güçlü ve güvenilir bir sistem mi? Bilemiyorum. Yatırım yapılması gerekmediği ve ne kadar erken kaydolursak o kadar çok hisse alacağımız için yani erken kayıtın riski olmadığı avantajı olduğu için tanıtımı yaptım

Üye olduktan sonra sol taraf menüden gaz-dünya yazan kısımdan girip hisse kazanımını aktif etmeniz yeterlidir.. Aynı sayfadan web-ofis kısmından kaç hisseniz olduğunu görebiliriz.. Ayrıca davet ettiğiniz her 5 arkadaşınız için 1 adet hisse alıyorsunuz.. Onların davetlerinden de..

Bence riski olmadığı için denemeye değer

Kayıt için ---> Globallshare

Refsiz link ---> Globalshare

Üye oldum bir tane hisse de verdi. Ancak sormak istediğim hisseyi şu an ne yapabiliyoruz. Sonra değerini nasıl öğreniyoruz. Satmak istediğimizde fiyatının ne kadar olduğunu veya nereye satabileceğimizi söyleyebilirmisiniz ? Ve bu hissenin parası bize nasıl gelcek satmazsak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5