İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Hitlist İsteyen(hitdolu.com)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yalnis anlamada DeListe 'ydi sanirim ismi. O script degil mi bu ...

I

i.s.a.q

Misafir
KerneL32' Alıntı:
Yalnis anlamada DeListe 'ydi sanirim ismi. O script degil mi bu ...

1-Ancak tabanda kullanılan scriptler 'in kalıp olarak sadece Ortalama %40-50'si kullanılmıştır.Diğer Kısımları Tamamen Bize Aittir.diye zaten belirttik.Sıfır bir yazılım değildir.

2-Deliste mdb tabanlı çalışan bir scripttir.Ve taban olarak o scriptten yola çıkmadık çok merak ediliyorsa söyleyeyim Yenionlinev2 adlı scriptten yola çıkılmıştır.

4-Yaklaşık 30 Farklı özellik barınmaktadır.En başta sistem tamamen sql tabanlıya dönüştürülerek gerekse deliste gerekse yenionline vs gıbı scrıptlerde ortaya cıkan aşırı hit girişlerındekı db hatası ortadan kaldırılmıştır.

toplam site sayısını ansaayfada gosterme,Özgün tasarım,Site eklerken güvenlık kodu uygulaması,Yapılan işlemlerın tamamı site içi asp iframede yapılması , Sıfırlamaların admin panelinden tek butonda sıfırlandırılması,kategorılerdeki sitelerın sayısının kategorı yanında gösterme ,toplam giriş toplam çıkışı blokta gösterme ,Site eklerken ''text link banner lınk logo lınk popup link ve 1 kez acılan popup gibi 4 seçenek sunulması .

daha sayayımmı :)

Neyse Ben Scripti gerek TASARIM gerekse Kodlama olarak sanki sıfırdan yazılmış gibi goruyorum.Yinede yapılan emeğe saygımız vardır.

Saygılar

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bun utekrar uplaod edecek varmı biraz eskı konu sanırım ama :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5