İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Hitlist İsteyen(hitdolu.com)

I

i.s.a.q

Misafir
Merhabalar Daha Önce Çok Emekler Verdiğim Hitdolu.com Scriptini Ücretsiz Olarak Dağıtmaya karar verdim.

Kodları İncelediğinizde Scriptin tabanının hazır bir kaç hitlistten ortaya çıktığını zaten farkedecek kapasitede kod arkadaşlarımız var.Ayrıca Birşeyleri İnkar etme ve Alın Sıfırdan Yazdım tepe tepe kullanın triplerine girecek bir insanda değilim.

Ancak tabanda kullanılan scriptler 'in kalıp olarak sadece Ortalama %40-50'si kullanılmıştır.Diğer Kısımları Tamamen Bize Aittir.

Tasarım(HoBaa)
Kod Destek(Yusuf)

Scriptin En büyük Özelliklerinden birisi ise türkiyenin ortaya çıkan İLK SQL Tabanlı çalışan asp hitlistidir.Bu Sayede scripte nekadar yükleme olrusa olsun(günlük 25 bin hitle test edildi) herhangi bir db hatası almıyorsunuz.

Ayrıca Tasarım %100 Bana aittir.

Sistemde hiçbirşekilde açık bulunmamaktadır.

Üyelik sisteminde güvenlik kodu uygulaması vardır,anasayfada toplam giriş toplam çıkışı görebılecegınız gibi...Panelden Hitleri Sıfırla Butonuna bastığınızda hitleriniz otomatik olarak sıfırlanacaktır.Aklıma gelen özellıklerınden kategorılerde kaç tane sıte oldugunu kategorı yanında gorebılırsınız..Ayrıca Sitenizi eklediğinizde text,banner,popup,1'kez acılan popup gibi 4 seçenek sunmaktadır.Ve bunun gibi ekstra özellikler barındırmaktadır.

Çok ahım şahım bir sistem değildir ama daha önce ücretsiz yayınlamamız istendi bazı tarafından talepler konusunda İstekler olduğu için vede tadı kaçmasın diye yayınlıyorum.

Fazla editlemedim zaten sitede nasılsa buradada yayınlıyorum.

Her nekadar sql tabanlı çalışsada db klasorunu silmeyin yada herhangi bir şekilde oynamaya yapmayınız.
Ayrıca DB Klasörüne 777 Chmod İzni veriniz.

SQL Dosyasını tablo.sql olarak anadizine attım.

_inc_mySQLdbString.asp adlı dosyadan sql veritabanı ayarlarını kendinize göre düzenleyin.

Admin Paneli Şifresi : 12345 'tir.
panel/sifre.inc adresinden değiştirebilirsiniz.

Demo adresi : www.hitdolu.com/default.asp

Download Linki: http://www.hemenpaylas.com/download/974393/HITDOLU_V1.rar.html

Script windowds 2003 serverde denenip bizzat çalışır bir şekilde verilmektedir.Yinede Yaşayacağınız her türlü problemi [email protected] adresinden ulaştırabilirsiniz.

Ayrıca site altındaki Hitdolu v1 yazısını silmezseniz çok sevirim..

Saygılar.

Ayrıca hitdolu.com Yayın hayatına son vermiştir.Bunuda burdan bildiriyorum.

Başarılar Kolay gelsin..

PHP:
*Direk attığım için eksik yada fazla birşey varsa yada hatalı birşey varsa buradan iletebilirsiniz.

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
asp oldugu için kullanamayacagım ama genede arşivime koyayım. teşekkürler + rep.

msemocan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin gibi insanlar oldukça bu milletin sırtı yere gelirmi be çok saol süper paylaşım.

eNbOdy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
freewebdot.com

3gb alan veriyor asp php desteği herşey sınırsız

ordan alıp kurun kullanın çok istiyen varsa :)

M

Mete

Misafir
Saol ım kullanmasını bilmiyorum ama yinede indirdim belki lazım olur...:)

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekürler hele hele asp olması benim için süper oldu , iyiki php diil hiç anlamam php den :D
Bunu ing çevirip kullanacam..Sağol..

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok güzel bir paylaşım gerçi hazıra konmak oluyor ama üzerinde ufak değişiklik yapabiliriz harelde.

Bu arada eflatun bende ingilizceye çevirmeyi düşünüyorum ikimizde aynı şeyi yapmayalım yapacağım şeyi sana PM attım aynısı olmasın farklı bir şeylerde kullanalım.

Paylaşlım için ve emeği geçen herkese tekrar teşekür!!!

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunudegistirentopolsun = "HitDolu.com" olsun abiii :D

Baya güzel olmuş ellerinize sağlık

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5