İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Host ve Domain Wp sorunu ???

sehzade-43

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kolay gelsin arkadaşlar. 2 adet farklı domain aldım ".tk ve co.tv" Birde 2 farklı ücretsiz hostting aldım. "0fees.ne ve byethost" Nedense wordpress kuramıyorum. Tüm ayarları yaptım. Nette ve forumda araştırdım. Datebase gösterilen gibi olmuyor ücretsizlerde ama diyer düzeltilmesi gereken yerleri yaptım. Bana yardım edebilecek varmı ? Yada yönlendirebilecek ???

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Hocam her hosting wordpress 'i kaldıramaz. Veya kaldırıyordur hata yapıyosunuzdur.

sehzade-43

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç kurmadım. Kurulum videoları var birde nette araştırdım. Kurulum tamam ama ücretsiz hostta dp ayarı olmuyor. Ücretli cpanel'de yapılan ayarı yapamadım ücretsizde :)

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Neresini yapamadınız ki ? Tek yapmanız gereken mysql'de bir db oluşturmak ve buna bağlı olarak kullanıcı adı ve şifre. Ardından sitenizin urlsini yazacaksınız setup php ile bu verileri girerek işlem tamamlanacak...

sehzade-43

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
phpMyAdmin de oluşmuyor. Beleş olduğuna sorun oluyor sanırım. Yada yapamadım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5