İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Hostgator

sakkaro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Hostgator ile yapacağınız hosting alımlarında cactus kodunu kullanırsanız net 25$ indirim sağlıyor.

Alın denemek için kullanın istediğinizi yükleyin. İlk bir ay odeme yapmmış oluyorsunuz.

25 dolara kadar olan bircok paket var (bunlara reseller paketlerinin en küçüğü de dahil)

Dileyen tabiki ilk ay sonunda süresini uzatabilir.

Devam etmeyi düşünmüyorsanız bile hiç para odemenden reseller hesabı acıp deneyebilirsiniz.

link: http://www.hostgator.com/

refli link: http://secure.hostgator.com/cgi-bin/affiliates/clickthru.cgi?id=sakkaro
Eğer devam ettireceksiniz referansımla üye olursanız memnun olurum.

Hesabınız 2-3 dakika içinde acılıyor ve kullanmaya başlayabiliyorsunuz...

Denemesi bedava Kacırmayın

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bu kampanyayı paylaştığın için teşekkürler,

Ayrıca yeniden "Hoşgeldin partisi" yapmalıyız sanırım senin için: Ocak 2003 yılında üye olan ve aktif olan ender üyelerden birisin :)

Paylaşımlarının devamını bekliyoruz.

sakkaro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rica ederim. Aslında cok fazla mesaj yazmıyorum daha cok okuyucu takılıyorum :D

ama kampanya cok hoşuma gitti paylaşmak istedim.

Bu arada zaman ne kadar cabuk geçiyormuş dün gibi hatırlıyorum iyinet toplistine site sokmak için çalıştığımız günleri :D ...

Yaş geçtikçe insan uzaklaşıyor galiba bu işlerden

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir çok hostgator indirim kuponu var. Misal bunu kullandık indirim aldık. Önümüzde ki ay %10 veya %20 indirim kuponlarından birini kullanabiliyormuyuz ?

sakkaro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben daha once hiç kullanmadım. Belki kullanılabiliyordur ama genelde bu tür kuponlar sadece ilk hesap yaratılırken kullanılıyor.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bir çok hostgator indirim kuponu var. Misal bunu kullandık indirim aldık. Önümüzde ki ay %10 veya %20 indirim kuponlarından birini kullanabiliyormuyuz ?

Varsayım ile cevap veriyorum: Kupon kodu sipariş ekranında girildiği için, diğer aylarda sadece fatura ve ilgili ödeme linki gelmesi lazım. Varsayım, nasıl işleyişleri var, bilemiyorum.

sakkaro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni kupon kodu

Arkadaşlar reseller paketlerinden 24.94 indirim kazanmak için

2494resellerof

kupon kodunu kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5