İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Hosting Tasarımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

utkuygun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık bir ay önce sipariş üzerine bir host tasarımı hazırladım. Daha sonra host firması tasarımı almayınca arşivimde kaldı. Baktım tozlu raflarda duruyor tasarım, grafikseverler ile paylaşayım da boşa gitmesin, yararım dokunsun dedim. Hem ne zamandır da tasarım yazısı yazmıyordum, bu vesile ile yazmış oldum işte.

Tasarım renkli ve düzenli bir görüntüye sahip. Hosting siteleri için ideal bir yapıda. Tasarımı host firmaları kodlamasını yaptırıp kullanabilir, benim gibi tasarımcılar da ilham almak yada gradient ve stylelerini arşivlerine almak için bu hoş tasarımı indirebilirler.

İşte tasarım yukarıdaki gibi görünüyor.Tamamını görmek için 13 saniyenizi ayırın ve psd dosyasını indirin lütfen.

İndirmek İçin Siteye Girmelisiniz...
http://utkuygun.com/ucretsiz-hosting-tasarimi/

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
2 Satırlık yazıyı okuyana kadar içim şişdi tasarım keywordu kasmandan :)

Güzel tasarım ama ellerine sağlık:alkış:

Böyle tasarımları hep görmek isteriz tasarım paylaşan arkadaşlar tarafından. Bu tarz tasarımlar, tasarım öğrenen genç tasarımcı arkadaşlara tasarım konusunda iyi örnek olan tasarımlar bence. Bu tasarımı yeni tasarladığım tasarım sitesinde örnek tasarımlar arasında indirilebilir tasarım olarak sergileyeceğim.

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Telif hakkı kaldırılmış.. konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5