İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz! Hosting Yönetim Sistemi

muzzo22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostingtakip.png

Hosting satıcılarına yönelik olarak geliştirilen online müşteri takip panelidir. Müşterilerinize ve kendinize ait 2 farklı panel bulunmaktadır. Sipariş, ödeme bildirimi, banka bilgileri, destek sistemi vb. birçok özelliği ile hosting sağlayıcılarının ilgisini çekmektedir.

HostingTakip v3.0 Sonal Özellikleri
- Ücretsiz!(**)
- Müşteri & Yönetici Panelleri
- Sipariş Sistemi
- Ödeme Bildirim Modülü
- Destek (Ticket) Sistemi

Panel Demoları
Müşteri Paneli: hostingtakip.teknoder.com/demo
Yönetim Paneli: hostingtakip.teknoder.com/demo/admin

Download: http://www.teknoder.com/index.php?op...nler&Itemid=76

Şimdiden hayırlı olsun. Yayınlandığında ilk andaki yorumlarınızı okuyamayacağım malesef ama olumlu yönde olur umarım.

EDİT: İçindeki tüm Beni Oku vb. dosyaları mutlaka inceleyin. Ayrıca sistemle ilgili teknik destek verilmeyeceği için sitenizde kullanıma açmadan önce mutlaka gerekli denemelerinizi yapın.

Teknoder Tarafından Yapılmıştır. ALINTIDIR. Müşteri paneli arayan çok oluyor diye paylaşma geregi duydum.

Saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5