İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ücretsiz hosting

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar son isteyenlerinde hostingleri açıldı.

toplam 15 kişiye 585$ değerinde hosting açmış oldum. güle güle kullansınlar.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
teşekkürler fatih

yalnız ben mysql paneline giremedim
şöyle bir hata veriyor: Please contact your administrator for this information.

(internet explorer ile açtım sayfanın yüklenmesini bekledim dediğin gibi)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Sağol fatih şimdilik her şey çalışıyor. Sorunsuz yani her hangi bir hata filanda almadım heralde explorerla açın diye boşuna yazmamıştır o kadar :D.
Walla şu aldığım resellerden pişman oldum arkadaş dedik bi açık bi kapalı siteler senin hostingi bi deneyeyim eğer anlaşırsak bi 20 30 sitelik :D reseller lazım.

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağol fatih şimdilik her şey çalışıyor. Sorunsuz yani her hangi bir hata filanda almadım heralde explorerla açın diye boşuna yazmamıştır o kadar :D.
Walla şu aldığım resellerden pişman oldum arkadaş dedik bi açık bi kapalı siteler senin hostingi bi deneyeyim eğer anlaşırsak bi 20 30 sitelik :D reseller lazım.

hiç sorun değil. uptime %95 den aşağı kesinlikle düşmez.

captain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Invalid postback or callback argument. Event validation is enabled using in configuration or <%@ Page EnableEventValidation="true" %> in a page. For security purposes, this feature verifies that arguments to postback or callback events originate from the server control that originally rendered them. If the data is valid and expected, use the ClientScriptManager.RegisterForEventValidation method in order to register the postback or callback data for validation.

diye yazı çıkıyor

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben mysql de veritabanı açtım ama bu db ye phpmyadnminden giriş yapamıyorum bana kullanıcı bilgileri yanlış diyor nasıl yapacağız

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1 gün bekleyeceksin banada aynı şeyi yaptı ertesi gün hata vermeden girdim phpmyadmine

bejlemek sorun değilde panelde db oluşturuken sadece db adını verebiliyorsun ama login bilgilerine nasıl ulaşacağım user-pass nedir

bu işlere daha yeni başladım helmin içinden çıkamadım

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Invalid postback or callback argument. Event validation is enabled using in configuration or <%@ Page EnableEventValidation="true" %> in a page. For security purposes, this feature verifies that arguments to postback or callback events originate from the server control that originally rendered them. If the data is valid and expected, use the ClientScriptManager.RegisterForEventValidation method in order to register the postback or callback data for validation.

diye yazı çıkıyor

sayfa tam yüklenmeden butonlara basmayın.

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bejlemek sorun değilde panelde db oluşturuken sadece db adını verebiliyorsun ama login bilgilerine nasıl ulaşacağım user-pass nedir

bu işlere daha yeni başladım helmin içinden çıkamadım

veritabanı oluşturduktan sonra o veritabanı için kullanıcı adı şifre eklemen gerek.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende öyle biliyorum ama dediğin ayarlar çıkmıyor
bir ss eekledim bakarsan anlayabilirsin

teşekkürler

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ftp girişi nasıl yapacağız acaba. ftp kullanıcı adı şifre oluşturdum ama filezilla ile giriş yaparken şöyle bir hata veriyor

Response: 220 Serv-U FTP Server v6.3 for WinSock ready...
Command: USER ftpuser
Response: 331 User name okay, need password.
Command: PASS ******
Response: 530 Not logged in.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5