İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz İrc server ve daha fazlası için lütfen okuyun...

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CHATMIX.ORG IRC KANALLARI YARIŞMASI

Başlangıç : 10 Şubat 2005 Bitiş Tarihi : 10 Mayıs 2005

Yarışma'nın İçeriği;

* Bu yarışmaya katılan her kanal sahibi kendi kanalını 3 ay içerisinde 50 userdan az olmamak kaydı ile büyütmek için uğraşacak ve bu süre sonunda en çok user seviyesine ulaşmış, ayrıca en kaliteli kanal ortamını sağlamış olan 3 kanala değişik ödüller verilecektir.

* Yarışma Jürisi Irc.Chatmix.Org Yönetimidir. Yarışma Resmi başvuru ve idare kanalı #ircd kanalıdır.

* Bu yarışma Türkiyedeki irc tutkunlarını bir araya getirme ve geliştirme amacı ile yapılmaktadır.

* Yarışmaya kişiler veya gruplar katılabilir. Yarışmacılar yarışma süreci içerisinde diğer bir kanalla ortaklığa girip tek bir kanal çatısı oluşumuna girebilirler. Ancak kanallarına çağıracakları kişileri server dışından getirmek zorundadırlar.

Yarışmamızın Ödülleri;

* Yarışma 1.cisine verilecek ödül şunları kapsamaktadır: - 1 yıl süre ile ücretsiz irc server & services - Bir adet Domain (alan adı) - 1 yıllık süre ile 200 mb web hosting - Web Sitenizin Tasarımı - İrc serverınıza ait güzel bir mirc script - Forum & Mail - Sitenizin 100 Arama motoruna kaydı - ve sürpriz hediyeler... - Not: irc server & services in yanında proxy koruma ve gerekli eggdroplar da olacaktır.

* Yarışma 2. cisine verilecek ödül şunları kapsamaktadır: - 1 yıl süre ile ücretsiz irc server & services - 1 yıllık süre ile 100 mb web hosting - Web sitenizin tasarımı - irc serverınıza ait bir mirc script - form & mail - Sitenizin 50 arama motoruna kaydı - ve sürpsiz hediyeler... - Not: irc server & services in yanında proxy koruma ve gerekli eggdroplar da olacaktır.

* Yarışma 3. cüsüne verilecek ödül şunları kapsamaktadır: - 1 yıllık süre ile ücretsiz irc server & services - 1 yıllık süre ile 50 mb web hosting - web sitenizin tasarımı - irc serverınıza ait bir mirc script - form & mail - Sitenizin 25 arama motoruna kaydı - ve sürpsiz hediyeler... - Not: irc server & services in yanında proxy koruma ve gerekli eggdroplar da olacaktır.

Bilginize : Bu yarışma Chatmix.org tarafından gerçekleştirilmekte olup, yarışmaya katılımın beklenen sayıdan az olması halinde veya sistemizdeki teknik sorunlardan doğacak elimizde olmayan sunucu kapanması gibi nedenlerden dolayı, veya yarışmanın kendi çizgisinden sapmasından dolayı sona erdirilebilir. Bu gibi durumlarda yarışmacı arkadaşların herhangi bir hak dava etmeleri mümkün değildir. Saygılar sunar, tüm irc severlere iyi muhabbetler dileriz.

Başvurular için lütfen : irc.chatmix.org sunucusu #ircd kanalı

S

SempatiX

Misafir
Güzel bir düşünce ama diyelim kanalını büyüttü adam birinci oldu ve siz ona server açtınız. Bu adam getirdikleri elemanalrını kendi serverina tekrar çağırdığında o adamın ağzından burnundan getirmez misiniz ? Kendi adıma konusmuyorum benim işim olmaz bu tür server büyütmeyle felanda mantıgımın baan söylediklerini soruyorum.

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu ile ilgili...

SempatiX' Alıntı:
Güzel bir düşünce ama diyelim kanalını büyüttü adam birinci oldu ve siz ona server açtınız. Bu adam getirdikleri elemanalrını kendi serverina tekrar çağırdığında o adamın ağzından burnundan getirmez misiniz ? Kendi adıma konusmuyorum benim işim olmaz bu tür server büyütmeyle felanda mantıgımın baan söylediklerini soruyorum.

Fikrini paylaştığın için teşk sempatix. endişeni anlıyorum ve bu konu ile alakalı bişeyler söymek istiyorum. Yarışmada ödül almış arkadaşlar userlarını kendi serverlarına götürmekte serbest olacaklar. Şimdi ne desem boş aslında. zaman gösterecek bu dediğimde ne kadar samimi olduğu veya olmadığımı. Hiç bir zorlama olmadan yarışmaya katılan kanallara şunu teklif etmeyi düşünüyorum : 3 aydır beraberiz bizi de tanıdınız. isterseniz yine kendi irc serverınızı açalım ama bizden de kopmayın. klasik linklenme mantığının çok ötesinde bir kaynaşma ile chatmix i türkiye nin değil dünyanın irc sunucusu yapalım die teklif edeceğim? Sanıyorum buna hakkım vardır. Onun dışında yarışma bitiminde dileyen dilediği şekilde hareket etmekte serbesttir. Yolların ayrılması dostluğun bitmesi değildir...

Not : yarışmamızda ufak bir değişiklik söz konusu olmuştur :
- Kanal barajı 50 den 40 a düşürüldü.
- ödül alacak kanal sayısı 3 den 12 ye çıkarıldı.
saygılar...

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)

onder' Alıntı:

Haklısınız. Ama bir çok başarılı çalışmalara da başlangıçta saçmalık gözü ile bakılmıştır. Benim mantığıma göre saçmalık değil tam tersine yaratıcı bi çalışma olacak. Bunu zaman gösterecek. fikriniz için teşekkürler

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bencede aşırı yaratıcı bir çalışma :=) Ama zannetmiyorumki bu projeye katılım yoğun olsun..

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede Aynı Valla. Kimse Katılmaz. Katılanlar Varsa Eğer Burda Paylaşmanızı Dileriz.
Ama Arkadaşlarınızı Katmayın Lüften...
:))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5