İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz logo tasarımı

BeyazTavsan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Üye olduğum kısa süre içinde bu forumdan çok faydalandım, ben de bir katkıda bulunmak istedim.

Bu mesaja cevap yazanlara, Wordpress blogu için logo ve başlık tasarlayacağım. İstekte bulunurken kabaca nasıl bir şey istediğinizi söylerseniz ona göre çalışırım. Yoksa sitenize girer temaya uygun bir şeyler yapmaya çalışırım. Tabiki kapasite meselesi ama yavaş yavaş istek sırasına göre yapmayı düşünüyorum.

Herhangi bir ücret veya link talebim yok (ama verirseniz de hayır demem ;) ). Tek kriter siteniz için gerçekten uğraşıyor olmanız. (reklam amaçlı, toplist, vb.. olmasın).

İyilik paylaştıkça artar.

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vBulletin kullanmaktayim onun icinde logo yaparmisin örnek göstereyim?

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman ikinci istek benden imzamdaki logoyu daha bi profosyanel tarza sokabilirmisin.tv içinde tolga çevik olucak.
not: logomu beyeniyorum ben yaptım ama daha iyisi olursa neden değiştirmiyim :)

BeyazTavsan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siftah :)

@Killa_Hakan : Sorun değil, zaten istekli pek çıkmadı :) Site adresini mesajla gönder yada buraya yazarsan bakabilirim.

@umuture : Tamamdır. Komedi dükkanını da çok severim bu arada.

Logoları burada yayınlarım, en geç 2 hafta içinde bitirmeyi düşünüyorum (ama tahmini 1 haftada biter).

hypsibremetes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http:// popiket.blogspot.com için üst tarafa uygun, renkli bir logo yada banner yaparmısın kafana göre.
şimdiden çok teşekkür ederim

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Killa_Hakan : Sorun değil, zaten istekli pek çıkmadı :) Site adresini mesajla gönder yada buraya yazarsan bakabilirim.

@umuture : Tamamdır. Komedi dükkanını da çok severim bu arada.

Logoları burada yayınlarım, en geç 2 hafta içinde bitirmeyi düşünüyorum (ama tahmini 1 haftada biter).

tesekkürler hocam size özel mesaj gönderemiyorum kapatmisiniz herhalde özel mesajinizi acin bilgileri yollayim

bulents

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
smf foruma uygun sohbet+radyo sitesi için bir logo tasarlarsanız sevinirim iyi çalışmalar kolay gelsin cevabınızı bekliycem..

BeyazTavsan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Logo

@Killa_Hakan : Denedim ama açamadım, istersen site adresini buraya yaz öyle bakayım. Veya benim sitemde iletişim kısmından direkt bana mail da atabilirsin.

BeyazTavsan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Komedi dükkanı logoları

Merhaba,
3 tane yaptım. Benim sitemde e-mail adresim var, oraya e-mail atarsan photoshop .psd dosyaları da gönderebilirim (PM atamıyorum/alamıyorum forumda)

Sırada Killa_hakan var.

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merakla bekliyorum benim logo öyle kücük olmasin kardes siteme gir bi yukari tam kapatsin

simdiden eline saglik

BeyazTavsan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
süper olmus fakat bu grub hepsi ve bazilarin yüzleri net degil bozuk olmus orasi tek kötü eline saglik

BeyazTavsan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben teşekkür ederim

Cole: Kullanman bile benim için yeterli.

TheKanka : İşe Logo yaparım diye başladım ama genelde herkes banner istedi, ben de banner yaptım. Logo-banner, artık neyse.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
3 tane yaptım. Benim sitemde e-mail adresim var, oraya e-mail atarsan photoshop .psd dosyaları da gönderebilirim (PM atamıyorum/alamıyorum forumda)

Sırada Killa_hakan var.

çalışmaların için teşşekkürler unutmuştum böyle bi istekte bulunduğumu :)
sitenden sana ulaşıcam photoshop dosyalarını msn üzerinden alırım
çok teşekkürler ellerine sağlık

DuZCe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer hala yapıyorsanız www.sevgiyeli.org dizi sitem için bı banner rıca edıcektım, bannersız valla ustu bomboş:) yaparsanız cok sevınırım.

SametE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.gstr.info galatasaray sitem için bi banner yparmısın güzel bişey olur inşallah bitince pm at bannerı 468*60 olsun galatasaray sitesi için güzel bişey yaparsan sevinirim.

+rep ve pr3 siteden link vericem bu güzel hizmetin için bitince.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi