İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz logo tasarımı

BeyazTavsan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeniler

Merhaba,

Uzun süredir uğrayamadım. Hemen cevaplar:

@Rockipsiz: Sitede sadece bir tane yazı var. Gerçekten yazarsan bir kaç ay sonra tekrar hatırlat istersen.Şu anda yapmadım.

@Kamilem: Site bir şirkete ait olduğu için yapmıyorum, ben daha çok yardım amaçlı yapıyorum çünkü.

@LincolnSamet: 468x60 istemişsin ama çok küçük, güzel olmuyor. Sitendekine baktım 958x162 gibi bir şey. Tam olarak kaça kaç istiyorsun tekrar söylersen iyi olur, özel mesaj da atabilirsin.

@DüZCe: Daha önce Killa_HaKan için yaptığım logoyu değiştirip koyuyorum, o arkadaş kullanmadı bari işe yarasın.

SametE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BeyazTavsan pm attım ben banner sanmıştım boyutuda yazdım pmde yapınca resmi pm atarsan çok sevinirim.

quartz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar, blogsayfasi.com için "Blog Sayfası" kelimesinden oluşan sade bir logo yaparsan web2 tarzında sevinirim(footerdan linkini yayınlarım)
teşekkürler

BeyazTavsan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@quartz: daha önce yaptığım vardı, çabuk oldu.

@Lincolnsamet: PM'i aldım, yapınca buraya mesaj atarım.

frmxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm onlinedersizle.com en güncel eğitim siteniz şeklinde bir banner yaparsanız sevinirim :)

teşekkürler

rss_ems

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uygun olduğunuz zaman

1-SiyahKan.com
2-RSSKitap.com
3-RSS-EMS.com

sitelerine sizi yormayacak şekilde banner tasarlayabilirseniz çok mutlu olurum.

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyaztavsan.com'u bir arkadaşın iletisinde ki url sayesinde tanıma fırsatım oldu.
Burda da sizi görünce pek bi sevindim :) Çağdaş hocam gerçekten rasladığım en değişik blog oldu sizi tebrik ediyorum ve üzülüyorum çünki çok geç buldum sitenizi :)

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WP premium'un üst bordo olan yere bir resim koymak şansım var mı acaba? ve nasıl bilen var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5