İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ücretsiz Losemili Cocuklar Hastanesi

M

muzikportal

Misafir
Merhabalar,
LOSEV ( losemili cocuklar saglik ve egitim vakfi ) 3.5 yillik bir vakif olmasina ragmen
Turkiye' nin ilk losemili cocuklar hastanesini Ankara'da kurdu.
Yemeginden pijamasin! a, muayenesinden tahliline her sey ucretsiz olarak cocuklara sunuluyor.
Ankara disindan gelen ailelere de apart oda hizmeti veriliyor.
Vakif kullanmadigimiz giysi,ev esyasi,oyuncak,bisiklet ve yiyecek yardimlarini kabul ettigi gibi,
YKB 477 Sube 1-002666 hesaba tutar ne olursa olsun bagis da yapilabiliyor. Tel : 0312- 447 06 60
NOT: Belki bu maili 10 kişiye yollarsanız hayatınızda büyük değişikler olmayacak.
Yada kimseye yollamazsanız hayatınız kararmayacak. Fakat bu iş için harcadığınız zaman ve emek, çok daha iyi değerlendirilmiş olacaktır.
Tanıdıklarınıza Bu Maili Gönderiniz.

Bana bu mail arkadaşımdan geldi. Hiç bir değişiklik yapmadan sitemde ana sayfada yayınlıyorum ve burada yazdım. Sizlerinde duyarlı olmanızı öneriyorum. İstediğimizde çok şeylerin değişeceğinide biliyorum. Sitenizin bir bölümünde yayınlayarak, üyelerinize mesaj atarak veya listenizdeki arkadaşlarınıza göndererek sizde katkıda bulunabilirsiniz. Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5