İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Online Menajerlik Oyunu [TurkMenajer] !..

F

fifasct

Misafir
Ücretsiz Online Menajerlik Oyunu [TurkMenajer] !.. Önerileriniz ?

Merhaba,

Bitmiş bir proje ile ilgili önerilerinizi almak için bu konuyu açıyorum...

Belki aranızda göreniniz vardır.. Bu yazın sonlarına doğru
http://menejer.fifacmtr.com/

adresinde
adresi altında "TurkMenajer" adı ile açıktı. :) Test yayını olduğu için 360 kullanıcıya izin veröiştik ve bikaç saat içinde dolması bizi hiç şaşırtmamıştı ...

Ve aradan bir aya yakın zaman geçti. Bu zaman diliminde oyunun tüm hataları giderildi vs. grafikler hazırlanıp yayına uygun hale getirildi ve son hazırlıkla yapılıyor.

Türkiye'de böyle uygulamadan tahminen 2 tane bulunuyor. Bi tane daha vardı oda paralıydı sanırsam :) Yani tek ücretsiz olan bizim oyunumuz ve allaha şükür hiç de eksiğimiz yok.

Oyunun Ajansspor.com çatısında yayınlanması güdnemde ve deneme amaçlı

http://menajer.ajansspor.com/ adresine oyunu koyduk.

HEMEN BELİRTEYİM AA BU YAVAŞ KÖTÜ FLN DEMEYİN SANIRSAM BAZI ŞEYLERE SINIR KOYULMUŞ BURADA ONDAN BİRAZ YAVAŞLIK VAR... NEDEN BÜYÜK HARFLE YAZIYORUM;ÇÜNKÜ HERKES BU YAVAŞ FLN DEMESİN DİYE :D !! Üye fln da olmayın sadece deneme amaçlı.

Bu linkteki,oyunun 3 hafta önceki hali. Yani son versiyonu grafikleri ve kodları,veritabanı halen elimizde..
İşte böyle.. Şimdi Ajansspor.com vede birkaç firma ile görüşüyoruz. Oyun tamamen bitti. Son ayarlar yapılıyor. Sizlerden görüşlerinizi vede yayınlanacağı kurum/firma için önerilerinizi bekliyoruz.

Oyunun özelliklerini ve gereksinimlerini de yazayım.

MySql veritabanı [MSSQL olabilirse atlarız hemen o ayrı :) MsSql olrusa çok iyi olur..]

Sunucuda çalıştırılmak üzere 72 kb'lık ufak bir maç moturu. Bu motor Her gün 00:00 / 10:00 saatleri arası çalışacak ve Mysql serverini kullanarak maçları oynatacak. V tabanı Msqy olursa performans düşük olabiliyor. MsSql olrusa çok daha yüksek oluyor performans sergiliyor oyun doğal olarak. uyum meselesi.. (Not Mysql olacaksa + OBDC Sürücüsü)

Kodlar için ufak bir alan (50 mb max.)
Veritabanı için birkaç GB alan
Wİndows Server (anlaşıldığı gibi ASP:NET)
Bide düzgün çalışan bi e-mail server..

Gereksinimler de böyle. İş yapmış bir firma olması tercihimiz. Sizlerin de tahmin edeceği gibi bu tip bir projenin alacağı ziyaretçi vede oradaki reklamların değeri tartışılamaz.

Saygılar...

F

fifasct

Misafir
:) neyse sanırım tartışma çıkacak ve konu başka yerlere gidecek :).. Önerilere başlayabilirsiniz söylenenleri untuun :)

F

fifasct

Misafir
Moderatör arkadaşlar bari konuyu bir yere taşıyın arada kaynadıp gitmesin.. ASP,PHP fln yada yeni açılan yere taşıyın..

Galiba buradaki arkadaşların yardımlaşma görüşü bu.. Gene üste çıkardın demeyin,diyecek olursanız silin gitsin konuyu..

Saygılarımla..

Z

zerezek

Misafir
gayet hos konu bence tesekkurler emegine ellerine saglik yazmisin bol bol.
saol.

Z

zerezek

Misafir
3 mbit baglantim var hala acilacak ama:)
(siyah ve buyuk karakterle yazilmis yaziyi okudum)

F

fifasct

Misafir
veritabanı izni gibi birşey sanırım
o sorun değilk çalışıyor sonuöçta pek üstüne gitmedik şuan :)..
Hata yok aslında

F

fifasct

Misafir
zaten belirtmek istediğim konu bu değil
yeni açılcak mp3 sitemi yazdığıdma hemen onalrca mesaj dolacaka ama böyle projenin ilgi görmermemesi üzüyor beni ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5