İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz PHP MP3 Scripti

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tiryakiforum.net soru işareti problemine çözüm bulabildin mi?
(türkçe karakterleri "?" olarak gösteriyor. nasıl yapılacağını bilen varsa yazsın lütfen. - metalardan demeyin beni deli etmeyin)

AykutBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
phpMyadmin'in dilinde problem olabilir .. Tam hatırlamıyorum .. phpmyadmin'i kurcala biraz ..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
phpmyadmin'i 2 saat kurcaladım hallolmadı sorun. latin5 mi ne seçiliyor öyle birşey. başka yapılacak bir şey yok phpmyadmin'de..

AykutBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama sorun ordan gibi gözüküyor .. Çünkü sayfanda "?" işareti çıkan tek yer, database'den alınan veriler ..

I

i.s.a.q

Misafir
sanırım db baglantı sayfasına koymanız gerekıyor yanı db le baglantı yapılan config sayfasına

mysql_query(”SET NAMES ‘latin5′”);

kodunu ekleyınız.

ornegın

mysql_connect(’localhost’,$dbuser,$dbpass) or die(”baglanti sorunu var mysql konrtol et”);
mysql_select_db($dbname) or die(”sorun var select dbde”);
mysql_query(”SET NAMES ‘latin5′”);

gibi.

Kolay gelsin.

AykutBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
includes/mysql.php ..
PHP:
function connect($db) {
		if(!($dbc = mysql_connect($db[host],$db[user],$db[pass]))) $this->error("paFileDB was unable to successfully connect to the MySQL database. Check your settings including the MySQL server, username, and password and try again.");
                if(!(mysql_select_db($db[name],$dbc))) $this->error("paFileDB was able to connect to the MySQL database, but was unable to select the database <b>$db[name]</b> to use.");
	}
Bunun altına aşağıdaki kodu eklemeyi dener misin ? ( NOT: hiç bir bilgim yok, sadece yukardaki arkadaşın verdiği kodu deneme yanılma yöntemiyle denemiş olacağız )

PHP:
if(!(mysql_query("SET NAMES 'latin5'");

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hata veriyor aşağıdaki gibi. if deyiminden sonra bir şey daha koydum hani, hata verirsen şunu yap gibi, o da yemedi
Parse error: syntax error, unexpected ';' in /mounted-storage/home11/sub001/sc16579-JHTH/eyzu.com/includes/mysql.php on line 65

of of halletmem lazım şu işi :(

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman boşuna uğraşma düzeltemezsin php org tr dede bunu çok tartıştık mysqlin o versiyonu tamamen sorunlu türkçe karakter problemi yaratıyor kesinlikle çözülemedi bu problem istersen ayrıntılı bir araştır görüceksin bunun için ben sunucuma bile 4.0 dan üstünü kurmuyorum hatta mysql 4.1 de dahil üstü sunuculardan host alanları uyarıyorum ileride yedekleyince problem çıkar diye.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gittigidiyorda gordum aciklama kisminda en alttaki yazi hosuma gitti :)
http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=1988763#aciklama
< siteyi çok iyi hit almasına rağmen kredi kartı borcum sebebiyle acilen devren satışa çıkarıyorum.
Site herşeyiyle devredilecektir.(Tasarım+domain+hosting) .Sistemi php dir.Piyasada php mp3 scripti çok az bulunur.Bu az bulunan scriptin turkçesi 250 dolardan satılıyor.>

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5