İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz PHP MP3 Scripti

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hele şükür böyle güzel şeyler paylaşan birini de gördüm..

Ellerine ve emeğine sağlık..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mp3 tek başına illegal değildir bu yüzden konuyu direk silmedim ve bu konu aracılığı ile bir kuralımızı hatırlatayım dedim.

Ben bu scripti bilmiyorum fakat kendi yazınızdan yola çıkarak ücretli bir scripti düzenleyip kendinizinmiş gibi ücretsiz dağıtıyorsunuz. Bu direk olmasa bile marez e girer. Bu yüzden konuyu kilitleyip, tekrar açılmaması için ise bu uyarıyı size iletiyorum. Lütfen benzeri aktivitelerde bulunmayın. Paylaşımınızı saygıyla karşılıyorum, aynı saygıyı bizde sizden bekliyoruz.

İyi çalışmalar...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gelen uyarılar doğrultusunda yanlış anlaşılma olduğunu gördüm. Kusura bakmayın. Konu tekrar açılmıştır..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yalnız bu konuyu kapatma nedenim şu ibareder ""Bu script bir Aykut Bey ürünüdür" yazısını kaldırmamanız .." Bu scripti kendininmiş gibi göstermen marez e giriyor. Sende bunu düzelt lütfen. İyi çalışmalar..

AykutBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim düzenleme çalışmalarım sonucu çıkmış bir ürün .. Dikkat edersen o yazının üstünde "Tüm Hakları Saklıdır :: 2002-2005 PHP Arena" copyright yazısı da var .. Onu da kaldırmasınlar tabi :)

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
teşekkürler. bende bi arada bu pafileyi kullanıyım dedim ama baya eksik yönü vardı. o zamanlar da php bilgim fazla olmadığı için (sanki şimdi çoookmuş gibi :)) vazgeçmiştim..

paylaşımın için tekrar teşekkürler

AykutBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
videoturk.net .. Bu sitenin sahibi arkadaşa sesleniyorum .. İlk mesajımdaki "Sizden tek istediğim, sayfanın en sonundaki "Bu script bir Aykut Bey ürünüdür" yazısını kaldırmamanız .." cümlesini okumadın galiba :)

B

Baria

Misafir
neden script'i sen mi yaptın? yoksa tasarımı?
not: site benim deyil

AykutBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scripti ben düzenledim + tasarım .. Kodu hakettiğimi düşünüyorum :)

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script i indirdim güzel editlemişsin ama içinde son down sayfası olarak free_mp3.php eklentisi yoktu . oda olsa güzel olurdu .

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle Teşekkürler peki arkadaşım o sayfa olmadan nasıl indirme yapıcaz ?

AykutBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk mesajımdaki demo adresindeki gibi .. Arkadaşın istediği başka ..

celer10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 haftadır marezlerde geziyor bu script gende sağol

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5