İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo İpucu Ücretsiz ping atın [V 0.3]

DIABLO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar geçenlerde seo üzerine makaleleri okurken hızlı indexlenme için ping üzerlerine baya yazı vardı nette araştırdığımda adam gibi ping sitesi çıkmadığını ( çıkanlarında ekstra para veya kısıtlı özellik ) olduğunu farkettim normalde kendi yazılımlarımda entegre olarak ping atma sistemi bulunmaktadır.Fakat neden herşeyi kendime saklayayım ki bugun boş vaktimde kısa bir çalışma ile ping atma sistemciği yazdım.Herhangi bir ücret yada bilimum bir çıkarım ( seo üzerine yazılımlardan bilenler bilir hepsi ücretsizdir ! ) yoktur.Lafı fazla uzatmadan linki vereyim

http://ping.sanaldata.com

olurda şuda olsun ve/veya şu ping adreside olsun dediğiniz şeyleri konu altında yazarsanız elimden geldiğince eklerim

ve son bir istek lütfen Seobox da oldugu gibi çamur atmaya çalışmayalım arkadaşlar ücretsiz olduğu için sorunu olan varsa pm atsın !!

Şimdi gelelim [ V 0.3 ] 'ın özelliklere ;

1-Tekli Ping
2-Birden fazla siteye ping
3-Sitemap Ping
4-Kısayoldan ping ( bunu yapabilmeniz için aşağıdaki kodu ekleniz yeterlidir )

<script type="text/javascript" src="http://ping.sanaldata.com/islem.aspx"></script>

+

Bir sonraki güncellemede

Otomatik zaman aralıklı ping atma....[ %65 ]

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
eline sağlık hocam güzel kullanışlı olmuş

DIABLO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[V 0.6 ] - 19.04.2012

Pagerank sorgulama özelliği eklendi artık pagerankde sorgulayabilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5