İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Ücretsiz pr 8-7-6-5-4 link veriyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hitseo

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar barındırlan hesap pinli adsensemiz var. bu hesabı yükseltmek istiyoruz. bunun için adsense kullanan birinin sitesine reklam kodlarımızı 1 günlüğüne koyan kişiye ücretsiz istediği kadar pr 8-7-6-5-4 link vereceğiz.. anasayfa footer linkler

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Tam olarak ne istediğinizi anlatan bir pm atarsanız yardımcı olabilirim sanırım...

hitseo

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
iyi olur hocam. arkadaş online değil size pm gönderdim..

Load

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi olur hocam. arkadaş online değil size pm gönderdim..

Hocam sen şu meşhur dolandırıcı çağlar değilmisin ? millet seni arıyor haberin olsun, bigün çok kötü toslucaksın milleti dolandırmaktan ! beyler arkadaşın verdiği sitelerin hepsi heklinktir boşuna heves etmeyin, linklerinizi eklediği gibi 2 gün sonra kaldırır, tanıdığım birçok arkadaşım bu çocuğu arıyor sonu kötü olacak bunun.

Bu ahlaksız yeni üyelik açmış buyrun eski banlanan üyeliği: http://forum.iyinet.com/seo-danismanligi/213263-ilk-sayfada-yerinizi-alin-2.html

iyinette hiçmi admin yok ? böyle dolandırıcılar nasıl bukadar kolay konu açıp banlanmadan duruyor hayret doğrusu.

Yılmaz Akın

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam sen şu meşhur dolandırıcı çağlar değilmisin ? millet seni arıyor haberin olsun, bigün çok kötü toslucaksın milleti dolandırmaktan ! beyler arkadaşın verdiği sitelerin hepsi heklinktir boşuna heves etmeyin, linklerinizi eklediği gibi 2 gün sonra kaldırır, tanıdığım birçok arkadaşım bu çocuğu arıyor sonu kötü olacak bunun.

Bu ahlaksız yeni üyelik açmış buyrun eski banlanan üyeliği: http://forum.iyinet.com/seo-danismanligi/213263-ilk-sayfada-yerinizi-alin-2.html

iyinette hiçmi admin yok ? böyle dolandırıcılar nasıl bukadar kolay konu açıp banlanmadan duruyor hayret doğrusu.

Aynen arkadaşa katılıyorum bu şahıs dolandırıcıdır. !!

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Üyenin giriş logları kontrol edilerek aynı ip üzerinden login olduğu tespit edilmiş ve uzaklaştırılmıştır. Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5