İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz reklam isteyen buyursun... formalite yok

mailce

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar aşağıdaki linke tıklayarak reklamlarınızı ücretsiz oluşturabilirsiniz ...
Kesinlikle formalite yok kısa süreliğine tanıtım amaçlı böyle bir uygulama yapıyoruz ...
Not: üyelik mecburi çünkü reklam vermek tamamen online olduğu için raporlar reklamları durdur yönet vs gibi bir paneliniz olacak bu yüzden üyelik şart...
http://www.facematik.com/ads/package

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
formalitenin de kralı sayfada ama, üye olmak zorundamıyız? hani formalite yoktu?

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Bir de formalite olsaydı nasıl olurdu aceba...

mailce

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide bir üyelik hesabın olmadan raporlara nasıl bakmayı düşünüyorsun ?

suatksk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya anlamıyorum ücretsiz reklam diyorsunuz işin sonuna geldikmi 10 dolar güzel bir iş:))))

mailce

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamın yayında üstad... girip bakabilirsin ne dediysek o para istemiyoruz beleş dedik dünyanın yorumunu aldık ille paralı reklammı alalım yani :D

mailce

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neyse arkadaşlar siz bilirsiniz gelmek isteyen buyursun gelsin ücretsiz reklam diyorum hala dünyanın eleştirisi yapılıyor ücretsiz reklam alıyorum bir süre sonra tabiki ücret alınacak ancak şu anda aşağı yukarı 6 - 7 k hiti olduğu için şimdilik böyle ücretsiz devam edecek...
herkese bol kazançlar...

mailce

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu güncel ücretsiz reklam alımı hala devam etmektedir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi