İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

*ücretsiz* RoketDownload.com Scripti ve 1540 Program DB

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
valla oyle düşünmedim değil .adı sanırım Mahmut ortağın. eskiden roketdownload sahibi diye duymuştum :)

not : olay tam bilinmediği için %89 karıştırdım

evet oldukça fazla karıştırmışsınız.. roketdownload ilk olarak www.ejder.com/program olarak başladı, siteyle Mahmut bey ilgileniyordu. Bende başka bir isimde daha rahat büyüyebileceğini söyleyip roketdownload.com adresi altında hazırlanmasına yardımcı oldum. Bir süre o işlettikten sonra Ejder Bilişim olarak siteyi biz devraldık. Daha sonra Ekim 2006 itibariyle siteyi eski ortağıma devrettim.

oxxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok teşekkürler hocam devamlı takip ediyorum

Allah razı olsun..
örnek davranış.

xccdark

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
çok teşekkürler ejder sutam! ama birsorun var neden türkçe karakter sorunu oldu neden olabilir nasıl çözebilirim bu sorunu!

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
çok teşekkürler ejder sutam! ama birsorun var neden türkçe karakter sorunu oldu neden olabilir nasıl çözebilirim bu sorunu!

yabancı sunucularda mysql son versiyonundan kaynaklanan bir problem. varsayılan olarak latin-1 geliyor, bizim VT'ler latin-5 olduğu için problem çıkıyor malesef..

xccdark

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
hangi kısımda soruyor! phpmyadmin de denedim ama olmadı yedeği ben bigdump ile yüklediğim için! sıfırdan programları sildim! devam etmek istedim! ayrıca ejder hocam bu scriptin aranan.php dosyası eksik sanırım öle mi!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5